Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty Little Liars! Akik...

Pretty Little Liars! Akik szeretik és nyomon követik a sorozatot azoknak kialakult valamiféle teória az egész sztorival kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Írjátok le nyugodtan, hogy ki mit gondol mik az elképzelések sejtések, összeesküvés elméletek A-vel kapcsolatban, minden jöhet.

Én a magam részéről már teljesen bele vagyok kavarodva a sztoriba, pedig nem hagytam ki egyetlen részt, mégis totális a képzavar :)



2014. aug. 28. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Én az elejétől fogva tartom magam a könyv-vonalhoz. Hiába mondták, hogy tök más lesz stb, szerintem az lesz a vége, mint a könyvnek is, eddig egyébként totál ugyanaz a kettő..
2014. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért a könyvnek mi lett a vége? Azt tudom, hogy Alinek ott van egy ikertesója, de a könyv hogy végződik?
2014. aug. 28. 13:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát azzal van vége, hogy kiderül hogy Courtney A, és hogy Alison végig el volt rabolva, be volt zárva, előtte pedig Courtney fenyegette Alisont, tehát neki is ő küldözgette anno az üzeneteket, amikor Alison előkerült, ő már Courtney volt. A lányoknak Mona küldözgette az üzeneteket és mindenki más segített neki, aki nem bírta Alisont, mert azt hitték, a lányok ugyanolyanok mint Alison. Szóóóval, kiderült, hogy Courtney A, és akkor ezután már csak tisztázódtak az ügyek.

Viszont közbe történtek dolgok, ami miatt a lányok valóban bűnösökké váltak (pl megöltek egy lányt mert azt hitték rá, hogy Alison, kilökték egy magas házból és szörnyet halt, ilyesmi)

2014. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És a könyv végére kik halnak meg? Mármint így a fontosabb karakterek közül
2014. aug. 29. 11:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék spoilerezni,mert tudom hogy vannak akik allergiásak az ilyenre, de még 1-2 ember meg fog halni, akik például nekem nagyon kedvesek voltak :( Ilyen volt például Mona is :(
2014. aug. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem Cece Drake A. Már régebben is gyanakodtam rá.

Pl.: [link]

[link]

Bár lehet, hogy véletlen, de Cece nagyon hasonlít a kislányra az egyik Halloweeni epizódból: [link]

Miután megnéztem már a nyári finálét is, most ott tartok, hogy Bethany Young Cece Drake ikertestvére (ezzel magyarázható a Jennát alakító lány elszólása, miszerint valakinek van ikertestvére), és az is, hogy miért akarja Cece Alisont a közelében tudni, miért akart a bizalmasa lenni.

Vaaaagy, Cece-t ölték meg, és Bethany lett A (Bethany elmebajos, beszámíthatatlan, imád az emberek érzelmeivel játszani.. sztem stimmel)

[link]

2014. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez eddig nekem fel sem tűnt :O és tényleg mennyire hasonlít a kis csajra.
2014. szept. 3. 21:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem Bethany Jason ikertesoja, azt mondtak nem Alinak van, de a készítőkből kinézem, hogy ha mar nem iker nővér miert ne lehetne? Valszeg Bethany ölte meg Alit,öt védte Mrs.D., viszont az elmebaja miatt pedig lemondott róla, amiért ő utalta. Vagy Spencernek van ikre, mert a 2 veszekedős ikreknek pont ugyanolyan anya jegye van, mint neki. Es szerintem az a bizonyos iker A.
2014. szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PappZs válasza:

nekem fogalmam sincs, én ezt már nem értem , sorozatbaráton a 3. évadtól feliratos és ott most az van, hogy Em-et megtalálják Alie sírjánál, és most minden akörül forog, csontos nyaklánc, Alie koporsójában lévő fülbevaló, Mona a radley-ben "új "A"...", Spenc anyja Garret ügyvédje... most ott hagytam abba, hogy az utólsó Jennás rész az volt, hogy Aria Jennával gyakorol... Jó helyen járok? Ti milyen oldalon nézitek? :)

tényleg nem tudom, hogy most a felirat miatt elcsúsztam és máshol vagyok mint kéne vagy jó helyen vagyok? Igaz kiírták, hogy 5 hónappal később... :D

2014. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd ha az 5. évadnál tartasz, akkor térj vissza ehhez a kérdéshez kedves utolsó válaszoló :D Mindent meg fogsz érteni, csak szépen haladj a sorozattal :D
2014. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!