Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok jó sorozatokat?

Janee277 kérdése:

Ajánlanátok jó sorozatokat?

Figyelt kérdés
Breaking Bad-et és a Dexter-t már kivégeztem, igaz az utóbbi végénél hiányérzetem volt, nem értem miért nem vállalták be a főszereplő halálát, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy ezekhez a sorozatokhoz hasonló színvonalú sorozatot (vagy többet) szeretnék találni, amit nézhetek.

2014. aug. 28. 19:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Most komolyan ezen akadtok ki? XD

Egy sorozat végén két kimenetel lehet: vagy meghal a főszereplő/ vagy nem

de ha tovább írogattok lespoilerezem az egész évadot is szívesen

2014. aug. 28. 20:26
 12/22 anonim ***** válasza:

7-es: Összesen 2 részt sikerült megnéznem belőle, az alapján írtam véleményt. A másik, ami miatt nem bírtam tovább, hogy a rémfarkast (vagy mit) megölik (vagy csak meg akarják?), mert egy másik nekiment annak a taknyos szőke gyereknek. :(

Sajnos nem bírta a gyomrom...

2014. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
én azért nem kezdtem bele a trónok harcába mert nagyon széthypeolták, ahol csak láttam róla valamit
2014. aug. 28. 20:33
 14/22 A kérdező kommentje:
by the way a Doctor Who-t nézem én is szerintem jó kis sorozat, csak valamiért nem volt motivációm még tovább nézni
2014. aug. 28. 20:38
 15/22 anonim ***** válasza:

12. ha nem bírod az ilyeneket akkor megértem,de történetileg zseniális az egész mű és szerintem megérné még egyszer belevágni,de nem erőltetek semmit


13. igen,kegyetlenül szét hype-olták a trónok harcát és szerintem a nézők negyede csak azért nézi mert nagy divat lett ,de ez tipikusan a sorozat ami megérdemelte a hype-ot,és megérdemelten nézik egyre többen mert tényleg zseniális ahogy ezt a világot ilyen jól felépítették,is ez nem egy gyűrűk ura hogy teli van tündérekkel meg orkokkal meg mindennel aztán az egész egy mese hanem tényleg egy realisztikusnak mondható sorozat ami egy fantasy,és csak azért nem bele kezdeni vagy nem nézni mert túl hype-olták,az szerintem hülyeség,megérdemelte ezt a nézettséget és ne 2-3 rész alapján ítéljétek meg,hanem nézzetek végig 1 évadot és utána hagyjátok abba ha nem tetszik (bár akinek nem bírja a gyomra annak problémás)

2014. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
a probléma az hogy a fantasy az nem épp az én stílusom, ezért néztem a fenn említett 2 sorozatot is, mert, ha nem is teljesen, de mégis valamennyire életszagúak, illetve a drámai elemek is tetszettek bennük
2014. aug. 28. 20:45
 17/22 anonim ***** válasza:

háát kérdező engem is pofán vágtál. :D Most tartok a Dexter közepénél és szépen lelőtted a poént.

Amit én ajánlok az a True detective- Nagyon jól megcsinálták, és elgondolkodtató. És Sons of anarchy- annyira nem ,,minőséges", mint az előbbi, de tetszett a sztory és a csavarok. Az utolsó 2 évad kicsit unalmas lett, de most jön a 7., az remélem jobban sikerül, mellesleg a zenék sem utolsók benne.

2014. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
hidd el nem olyan nagy poén mint amilyennek hangzik :)
2014. aug. 28. 22:10
 19/22 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek aki válaszolt.
2014. aug. 28. 22:16
 20/22 anonim ***** válasza:

The Killing

True Detective

Happy Valley

Ray Donovan

The Good Wife

2014. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!