Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 14/L vagyok. Tudtok ajánalni...

Sweetbabe4 kérdése:

14/L vagyok. Tudtok ajánalni nekem való filmeket/sorozatokat? Mindenre nyitott vagyok. A kedvenceim a vígjátékok, de olyanok is jöhetnek amik nektek beváltak

Figyelt kérdés

2014. aug. 29. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:

The Conjuring ( [link] ). Egyedül, éjjel nézendő típusú film :)


Vígjátékban csak ezt tudnám ajánlani: Mr. Peabody és Sherman kalandjai ( [link] ). Mondjuk nekem a vígjátékok nem nagyon jönnek be, valahogy mind túl szürreális (Mo. jelenlegi helyzetével összehasonlítva...).

2014. aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Vérmesék, A Király, Walter Mitty titkos élete
2014. aug. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
A fentiekben az első 16 karikás de nem érződik rajta, a második az 18 karikás azon nagyon érződik az utolsó pedig 12 karikás nekem személyesen az utolsó a kedvencem
2014. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
És az összes vígjáték
2014. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Hogyan lopjunk felhőkarcolót
2014. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Last Vegas,Hitler kaput-ezek viccesek
2014. aug. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Női szervek, Nagyfiúk, Coming out (magyar), Csak szex és más semmi (ez is magyar, de én nagyon szeretem:D)


nem vígjáték-

Lucy,

2014. aug. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sorozatok:

-Pretty Little Liars, Már van magyarul is (Hazug csajok társasága) a második évad közepéig kb. De felirattal szerintem sokkal jobb.

-10 dolog amit utálok benned, A sorozatra gondolok itt. Van film változat is ami kicsit régebbi de az is jó.

-Így jártam anyátokkal. Ehhez nincs hozzáfûzni valóm. Egyszerûen csak fergeteges. :D

-2Broke Girls, magyarul Az èlet csajos oldala. Ez egy igazán csajos sorozat .

-Gossip girl/Pletykafészek, Na ebbe van minden, csajok, pasik, szerelem, dráma, vidámság . Ezt is jobban szerettem felirattal. :)


Végül két Spanyol (Nem, ezek nem azok a nyálas visongatós szappanoperák. Azok Argentin ès Mexikói sorozatok):

-Internátus

-A bárka

Ez a kettô kicsit hosszabb sorozat. Több évad, sok rész és 1 rész átlagosan másfèl óra. De szerintem nagyon jók. ;)

2014. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Vagy akármelyik monthy Python film :-)
2014. aug. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Családi üzelemek

Nagyfiúk

A beavatott

Csontváros

Lenyűgöző teremtmények

Rubinvörös

Éhezők viadala, Futótűz

Eleven testek

Tökéletes hang

Step up filmek

Halállista (az első 2 rész)

2014. aug. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!