Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » SPOILER - Doctor Who - Ki...

SPOILER - Doctor Who - Ki Vagy Doki - Ki az a Missy?

Figyelt kérdés

SPOILER - Doctor Who - Ki Vagy Doki - Ki az a Missy?

Vannak elméletek, szerintetek?

[link]



2014. aug. 29. 16:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekem van egy elméletem... Szerintem ő River... Méghozzá a könyvtárban ugye ő el lett mentve, és most is oda kerülnek azok az emberek akik a doktor által/miatt halnak meg... Hogy miért és hogyan azt nem tudom, meg ez természetesen csak egy feltevés :) Tehát nem is a menyországba hanem tulajdonképpen a könyvtárba "mentődnek" el a halottak
2014. szept. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Én is rá tippeltem elsőre, mert karakterében, attitűdjében rá hasonlít.

Illetve kicsit olyan is, mintha Moffat áthozta volna Irene Adlert egy táncra, és hogy a kisgyerekes családok torkán is lemenjen a keserű orvosság, tett hozzá egy kis Mary Poppinst.



De sanszos hogy időlord vagy valami hasonlóan tájékozott jószág. Annak örülnék ha végre esetleg visszakapnánk Ranit, vagy Susant vagy bárki más időlordot aki nem a Mester vagy a Doktor. Pl. Jenny regenerációja érdekes lenne, de sztem nem ő az, és Susan se valószínű.

2014. szept. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ő most egy új karakter lesz. Ha nem, akkor Clara egyik másolata, öregen.
2014. szept. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Vagy Clara egy változata idősebben. Vagy lehet furán hangzik, de Missy maga a Doctor egy "fordított párhuzamos dimenzióból", ahol a doktor egy nő, és mondjuk nem az emberiség megmentője, hanem legfőbb ellensége.
2014. okt. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
hmm... Utolsó, érdekes és izalmas amit mondasz, bár nem hiszem, hogy így van, de tényleg jó elképzelés :)
2014. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

# 4

Nem hiszem hogy ellenség lenne, legalább is ez nem derült ki az eddigiekből, sem jónak sem rossznak nem mondanám.

A párhuzamos világok pedig minr azt az első évadokból tudju, a doktornak tabu

2014. okt. 19. 16:53
 7/23 A kérdező kommentje:

# 1

Mint az a múltkori részből kiderült, a rendőr esete, nem csak azok kerülnek odaakiknek köze van a dokihoz :)

2014. okt. 19. 16:55
 8/23 anonim ***** válasza:
Még esetleg az is lehet, bár tényleg ez már még a doctor who univerzumban is vad elképzelés, hogy Missy a doktor édesanyja.
2014. okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
szerintem az túl sok lenne, felesleges szál nég őt is féltegetni, felborulna az egyensúly ennyi nővel :D
2014. okt. 19. 19:04
 10/23 anonim ***** válasza:
Húúúú mindenesetre tetszik ez a folyamatos találgatás és már alig várom azt a bizonyos "Death In Heaven" c. epizódot :3 Csak már egy kicsit hiányolom a ráutalásokat... 1.-2.-3. részben folyamatosan "Promise land, Promise land" most már szó sincs róla :P
2014. okt. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!