Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti kit választanátok Violetta...

Ti kit választanátok Violetta helyében? Miért?

Figyelt kérdés
Én León-t mert ő az én szeméyiségemhez közelebb áll és szerintem ő jobban törődik Violettával mint Tómás.

2014. aug. 29. 19:04
 1/8 qktqkt ***** válasza:
100%
Én is León-t választanám. Mert León az összes évadban ott van Vilu mellett, és a 2. évad végén Vilu León-t választja (meg gondolom a 3.-ban is, de azt még nem tudom)... Ellenben Tomás elmegy... otthagyja Vilu-t... Diego csak kényszerből volt vele... Alex... Alex meg nem tudom, de neki a hangja, se az akcentusa nem jön be... Szóval mindenképp León... és ő a leghelyesebb is!!! <3 :) :D
2014. aug. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Egyértelműen León! :) Tomás viselkedése nekem nem jön be.. :/ Túl erőszakos.. Meg néha bunkó is! :/ Meg nagyon idegesítő, hogy folyton bedől Ludmillának.... -,- Diego meg átveri Vilut.. Szerintem nem is szereti.. :/ Alex meg nem annyira szimpi.. Olyan mint egy ilyen nagymaci. :D Mi t ha egy felnőttet bedobtak volna a kisiskolások közé.. xd Nem értem, hogy miért nem hagyják, hogy León és Vilu karaktere végre normálisan együtt lehessen....
2014. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 violetta 2002 ***** válasza:
leont.én egyetértek mind a 2 válaszolóval.tomas bunkó és mindig hisz ludmillának.diego már az elejétől fogva nem tetszik,alex meg ...hát nem a legjobb.nekem ő nem tetszik.leon mindvégig kitartott vilu mellett és kedves is.
2014. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én Tomast választanám 10000% nem értitek ezek szerint a sorozatot...
2014. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
énis Tomast. Pablistas forever!!! <333333
2014. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tomaaas <333
2014. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én Leonetta rajongó vagyok, de akárkit választ én örülök neki, mert ígyis-úgyis jól dönt. De az én sorrendem:

1. Leon

2. Tomas

3. Diego

4. Alex

2014. szept. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
leon olyan komoly és ari.
2014. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!