Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a sorozatnak?

Mi a címe ennek a sorozatnak?

Figyelt kérdés
2009 körüli sorozat amiben van egy modernizált város ahova elviszik az embereket és átültetik más emberek emlékeit az agyukba és van egy férfi aki rájön erre (a főszereplő) és találkozik egy lánnyal akivel meg akarnak szökni a városból a lánynak van egy pasija aki észreveszi hogy furán viselkednek és le akarja buktatni a főszereplőt és a lányt , közben a főszereplő találkozik azzal akinek az emlékeit beültették az övébe, és a sorozat végén azthiszem a lány meghal vagy újraírják a memóriáját már nememlékszem pontosan és a főszereplő a kislányával kiszökik a városból és úgy lett vége a sorozatnak hogy ők ketten kint nézik a naplementét. Csak egy évadot élt meg a sorozat. Remélem valaki tudja a címét.

2014. szept. 2. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem sorozat, hanem film, de az 1998as Dark City pont erre a sztorira épül. Lehet ezt dolgozták fel/át?
2014. szept. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Netti25 válasza:
Így igaz, ez bizony a Dark City című film!
2014. szept. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem volt ennyire futurisztikus , csak ilyen átlátszó telefonok voltak meg hasonlók, de lehet ennek a filmnek valami átdolgozása de sorozat volt.
2014. szept. 5. 20:02
 4/5 A kérdező kommentje:
A város pedig olyan volt mint egy rendes átlagos város , senki nem sejt semmit , minden szép és zöld. A városba pedig volt egy kórház ahova azt hiszem minden hét végén be kellett menniük hogy frissítsék az emlékeiket nehogy véletlen megsejtsenek valamit.
2014. szept. 5. 20:15
 5/5 A kérdező kommentje:

Megtaláltam :DD

Ez nem az én életem (This Is Not My Life)

2015. jan. 17. 02:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!