Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az ao haru ride-nak lesz...

Az ao haru ride-nak lesz másoduk évada? És aki olvassa angolul a mangát ameddig kijött le tudná spoilerezni nekem?

Figyelt kérdés
Igaz hogy még nincs vége de a mangában még nagyon sok minden fog történni nem hinném hogy ezt három részbe tudnák betömöríteni
2014. szept. 3. 16:40
 1/2 Nirata ***** válasza:

Hát szerintem még legalább 2 évada lesz, ha továbbra is ilyen alaposan , részletesen követi a mangát.


Spoiler

Röviden tömören: Kou amit csak lehet azt el fog rontani... Komolyan! a manga 21ik fejezetétől kezdődik és nagyon nagy baka lesz! Szegény csajt nagyon sajnáltam :(

2014. szept. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kou elcsesz mindent nem vallja be az erzeseit aztan acsaj osszejon a szoke Kikuchi Touma nevu nyomoronccal es elakarja felejteni Kout aztan az uccso mondat kb az, hogy nem aarja elengedni Kout
2014. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!