Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A kazahoknak általánosságban...

A kazahoknak általánosságban mi a véleménye a Borat-ról?

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam,hogy nagyon felháborodtak rajta.
2014. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De szerintem jogos is. Képzelj el egy olyan amerikai filmet, ami Magyarországot parodizálja ki és lenne benne meztelen verekedés és mit tudom én még micsodák.
2014. szept. 3. 18:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még szép,h jogos. Volt egy másik vígjáték, fiatalok kalandoztak benne Európában, már nem emlékszem a címére. De abban is volt,h olyan h idejöttek Kelet-Európába, kb. 3 dollárjuk maradt és az itteni lakók kb. kinyalták érte a seggüket...
2014. szept. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

egy paródia volt, a motel című filmet parodizálták benne, többek között, meg a többi horror filmet.

amúgy borat,nem hinném hogy a kulturális minisztérium az országban felhőtlen örömújjongásban tört ki , mikor meglátták a filmet.

2014. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Amit a kettes mond az az Euro-túra nevű film.Egyébként szerintem vicces film és nem háborodtam fel ezen,mi is gondolunk olyat a más országban lévőkre ami nekik nem tetszik.
2014. szept. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kini :)) ***** válasza:
100%
Felháborodtak rajta. És ez már nem az első amerikai film, ahol Ázsiai, vagy Kelet - Európai országokat járatnak le...A legközelebbi már Magyarországon fog játszódni? -.-
2014. szept. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a para,hogy Magyarországot nem tudnák lejáratni. Elég lenne kamerát kirakniuk néhány térre/utcára Budapesten+néhány településen és egy fél napi felvételből akármilyen tragikomédiát összetudnának állítani.
2014. szept. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
68%
A Borát egy erkölcstelen film --szünet-- Nem.
2014. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De, igen.
2014. okt. 8. 19:13
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy olvastam, hogy egészen tetszett nekik, mert felfogták, hogy ez humor, és röhögtek azon, hogy a tudatlan amcsik elhitték, hogy ők olyanok, mint a filmben.


De nyilván nem minden kazah volt ezzel így. Úgy tudom, egy időre be is próbálták tiltani, tehát voltak, akik felháborodtak rajta.

2014. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!