Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ma hallottam, hogy az Avatar...

Ma hallottam, hogy az Avatar női főszereplője lehetett volna leszbikus is. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintem aki leszbi, vaagy bi, vagy akármi, az fogadja el, hogy vannak heterok. Meg fordítva is. Ez erről szól. Tolerancia oda-vissza.
2010. jan. 18. 02:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát elég férfias volt a csaj néha, meg elég vad, vezető jellegű és a melle is kicsi volt, bár az mindegyiknek :)


A pasi meg olyan butácska, ügyetlenke, romantikus kis aranyos volt.


Ha azt nézzük a pasi sokkal nőiesebb volt mint a nő :)

2010. jan. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is olvastam ezt az írást, ahol néhány túlbuzgó meleg ki volt akadva, hogy minden szereplő heteroszexuális, holott ott vannak benne a "köztudottan homosexuális" katonák, és igen, a csaj nagyszerű leszbikus karakter lehetett volna.

Abszolút nem értek egyet velük, sőt sok azonos szexuális nézeteket valló társuk sem. Ha a rendező meleg karaktert akart volna, azt csinált volna. Semmi bajom a homoszexuálisokkal, de azért néha (pl. most) eléggé elszalad velük a ló.

2010. jan. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze és Jake gépzsíros kék eressel(haha) rakta volna meg Neytiri ex-pasiját....
2010. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!