Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Számotokra melyek azok a...

Számotokra melyek azok a durva és/vagy drámai filmek, amelyeket semmi pénzért meg nem néznél még egyszer?

Figyelt kérdés
Tehát, amik akár tartalmi, akár vizuális, vagy a kettő vegyes elegyéből adódó okokból hatást gyakoroltak rád, és nem akarod újra látni, és mindenkinek óvatos megtekintésre ajánlod. Nekem: Mártírok, Requiem egy álomért.
2014. szept. 6. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Én az első és második világháborús filmeket így kollektíve nem vagyok hajlandó. Ryan közlegénnyel az élen.


90es évek amerikai cukorszirup vígjéátékok, Jóbarátok, sitcomok röhögőgéppel... Egyszerűen a világból kifutok tőlük, már én érzem magam kellemetlenül, hogy az én szórakoztatásomra csinálnak majmot szemény színészekből.


Barbie filmek, H2O, High School musical, Violetta, Disney filmek 90%a, Thomas a gőzmozdony, Én kicsi pónim, Hannah Montana stb. Ütni valóan retardált szenny, ami mentálisan leépíti a gyerekeket. Attól hogy valaki kicsi, még nem kéne hülyének nézni.

2014. szept. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1: Nem igazán a kérdésre válaszolsz, főleg nem az utóbb általad felsorolt alkotásokat illetően. Én durva, lélekreható filmeket kérdezek, amik esetekben olyan effektet gyakorolnak az emberre, hogy hetekig agyal a látottakon.
2014. szept. 6. 07:47
 3/9 sándorjános ***** válasza:

Durva, mint erőszakos?

Mert alábbi kettőt ajánlom figyelmedbe:

Szerb film,

Kannibál holokauszt,

Passio,

(Mellékesen: az első sztoriban igen primitív, de brutálisan erőszakos, a második már valamivel nézhetőbb erőszak terén, de a történet viszont eszméletlen hatásos és kiforrt, nagyszerű példázat az eredendő emberi kegyetlenségről és a média szemétségéről, hazugságáról. A Passio meg csak hús, vér, és Jézus)

Ami kegyetlen, erőszakos film, de nem nézném soha újra az a Halálos kitérő trilógia. Az mind gyenge sztoriban, borzalmas és bugyuta filmek, amikben csak a művér fröcsögése szül némi feszültséget... egyszerűen borzasztóan gyengék.

Igazából olyat, aminek a sztorija is jó, olyat csak többszöri megnézésre tudok ajánlani, ahogy a Requiem egy álomért is többször nézős film (a Kannibál holokausztról is ezt gondolom), mert jó.

Ha ilyenekről van szó:

A legtöbb Lars von Trier film (Dogville, Táncos a sötétben) Csak Isten bocsáthat meg, Antikrisztus kivételével. Azokat nem nézném újra és a sztori se körvonalazódott a fejemben, bár filmtechnikailag a Csak Isten... nagyon jó.

Oldboy, (a korábbi)

Isten városa,

Parfüm,

2014. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Oldboy

A vége miatt.

2014. szept. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, meg A köd is a vége miatt.
2014. szept. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Millió dolláros bébi

Aki látta, az tudja, miért, aki nem, az nézze meg, de csak akkor, ha depressziós akar lenni.

2014. szept. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a Fehér isten nézése közben depresszióba estem, pedig nem annyira drámai, rám mégis nagy hatást gyakorolt...szinte végigsírtam a filmet, nem akarok újra letargiába esni...
2014. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Osztály c film .. volt benne egy bizonyos részlet ami durva volt,hogy muszály volt megcsinálniuk.... azon felháborodtam.
2015. szept. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elozo hozzaszolasokbol meritve nekem is a Passio meg a Millio dollaros bebi.


Mas: Az elet nelkulem, Most jo, Szeress ha mersz, Halalsoron, Hideg fejjel, Haz a tonal, Szornyek keringoje, Amerikai szepseg, stb.


Magyar filmek kozul: Arvacska, Pal utcai fiuk, Kincskereso kiskodmon, Sorstalansag.


Es meg egy csomo, ami most nem jut eszembe, de hangulat kell hozza, hogy ujra megnezzem.

2015. szept. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!