Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mely X-Men mozifilmek vannak?...

Mely X-Men mozifilmek vannak? (lent érthetőbben. )

Figyelt kérdés
Szóval nagyon szeretem a marvel filmeket de még soha nem néztem x men filmeket, mivel nem érdekelt annyira :( viszont most már érdekelne de nem tudom hogy kezdjek hozzá :( szóval melyik filmeket kellene megnéznem? Pl melyik volt az első film ? Nagyon nagyon nagyon kö.szi a segítséget előre is!

2014. szept. 6. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első a trilógia volt. X-men 1, X-men 2, X-men 3: Az ellenállás vége

Aztán jöttek a Rozsomák filmek (tudom, magyarul farka XD )

X-men kezdetek: Farkas 1-2


És mellette volt az X-men: Elsők, illetve az Eljövendő múlt napjai.

2014. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tejóég ! Ez elég sok! :) köszönöm szépen!
2014. szept. 6. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az X-Men 1-3-mal kezdd, ezek napjainkban játszódnak, aztán a First Classal folytasd (ha nem tetszett az X-Men 1-3, ez lehet, hogy fog, mert teljesen más), aminek a főszereplői a fiatal Professor X és Magneto, a Days of Future Pastban pedig a napjainkban és a régebben élő szereplők is benne vannak. A Wolverine-ről szóló filmek szerintem eléggé gyengére sikerültek, a The Wolverine-t a Last Stand és a Days of Future past közt nézd meg valamikor, a másikat pedig akármikor, amikor érdekel, de a The Wolverine előtt, időben a First Class előtt kezdődik, de utána ér véget.
2014. szept. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Halil_HuN válasza:
[link] itt mindent megtalálsz (am én időrendben néztem)
2014. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Halil_HuN válasza:

időrend:X-Men – A kívülállók

X-Men 2

X-Men – Az ellenállás vége

X-Men Kezdetek: Farkas

X-Men – Az elsők

Farkas

X-Men: Az eljövendő múlt napjai

2014. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!