Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki háborús akciófilmet...

Valaki háborús akciófilmet tudna ajánlani?

Figyelt kérdés

Itt most főleg a "dirr-durr" robbanás mindenhol filmek érdekelnének, mint a Ryan közlegény megmentése, Iraki misszió,Black Hawk Down. stb...

Szóval a 2. világháború és a modern háború főleg.

Elég sokat láttam, szóval ha valami olyat írtok, amit láttam azt majd megírom.


Manapság rohadtul nincsenek ilyen filmek, csak az unalmas drámázó-elbohóckodó idiótaságok :/



2014. szept. 7. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Brotherhood of war. 2004-es Dél-Koreai, Koreai háborús akciófilm. Jobb, mint a Ryan közlegény megmentése című hamis amaerikai hősi opusz.
2014. szept. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de az nincs magyarul :/ És ha dél kóreai akkor gondolom még csak nem is angolul beszélnek. A Levelek iwo dzsimáról is pont ezért volt borzalmas számomra, mindenki csak japánul beszélt. (Mivel japán front érthető, de akkor is...)
2014. szept. 7. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Van magyarul. Én is magyar szinkronnal néztem meg.
2014. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ellenség a kapuknál

Navarone ágyúi

2014. szept. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
láttam őket, de a Navarone Ágyúit nem mondanám olyan akciódúsnak, jó film, de az is olyan, mint a piszkos tizenkettő kb. Másfél óráig szinte semmi, aztán hirtelen egy 10-20 perces durrdurr :D
2014. szept. 8. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Ez inkább ilyen terroristás de van benne akció meg robbanás is elég durván:

[link]

2014. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!