Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a neve annak a film motívum...

Mi a neve annak a film motívumnak amikor a főhős addig éli újra a napjait amíg nem teljesíti a számára fontos küldetést?

Figyelt kérdés

Minta holnap határa című filmben, ha lehet akkor ilyen filmeket is kérnék és van két film aminek ez a lényege de nem tudom a címét ha valaki ráismer akkor megírja köszi:

1. február másodika a dátum egy hapsiról szól és újra és újra reggel 7 órakor ébred fel az ágyában ha behunyja a szemét amikor észre veszi hogy mi történhet ketté tör egy ceruzát és a fiókba rakja és másnap ugyanott van a cerka ahonnan el vette és utána szórakozik gyorsan hajt és letartoztatják randizgat lefekszik pár nővel és többre nem emlékszem

2. egy elvált pasi akarja vissza kapni az ex feleségét és ezt az erőt kihasználva tud meg dolgokat próbálkozik lottóval (megnyeri...) az exfelsége pasija elé szappanos vizet locsol és eltűnik a képből és a városi karnevált nem tudja vállalni és pont otvan ő aki tud táncolni... próbál úgy bevágódni hogy megtudakolja k mit szeret és a hálaadáson elmondja és jövőt jósol ami beválik :D és ebből a filmből sem emlékszem többre



#film #ismétlődő napok
2014. szept. 7. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

1. [link]

2. Nem tudom


A motívum nevét se tudom, de szerintem nem feltétlen van neki neve.

2014. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2014. szept. 7. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokkal jobbat kapsz. Nézd meg ezt a filmajánlót, amiben csak ilyen filmeket mutatnak be.

https://www.youtube.com/watch?v=-tMhQBCFwMY

2014. szept. 8. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!