Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történt az Éjjel-Nappal...

Mi történt az Éjjel-Nappal Budapest c. sorozatban az utóbbi három hónapban?

Figyelt kérdés

Sajnos június-július-augusztus hónapban nem volt módom nézni a sorozatot, mert tanfolyamra jártam, és nagyon sokat kellett tanulni. Ha lenne olyan kedves valaki és nagyjából összafoglalná hogy mi történt ebben a három hónapban.

Itt hagytam abba:


1.) Kristóf egy ruhaboltot vezetett Ritával, és a kábítószeres Fannival, amit örökölt.


2.) Anikó és Marci boltja tönkrement, éppen se veled se nélküled kapcsolatban voltak.


3.) Regina nagy szerelemben volt egy Rebeka nevű lánnyal.


4.) Hanna és Áron együtt jártak, amit Borika igyekezett mindig tönkretenni.


5.) Joe próbálta Barbit viszaszerezni, miután az nagyon megharagudott rá az elmaradt esküvő miatt.


6.) Alexa és Gábor sokat veszekedtek Gábor féltékenykedése miatt.


7.) Lali mindenáron próbálta meghódítani Nórit.


Itt tartottak a történések amíg nézni tudtam.


2014. szept. 7. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hasonló dolgok történtek ezután is, de itt akár meg is nézheted:


[link]

2014. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor nézem, mikor semmi dolgom sincs és pusztítani akarom az agyam, szal amit láttam:

Kirstóffal meg a Leander Rising együttes gitárosával homoszexuális képsorozatot akartak készíteni, és ők azt hitték,h csak egyszerű fotózás lesz. Meg Kristóf Anikóval kezdett vállalkozásba. Marci összespanolt a drogos sráccal, és volt egy barátnője, akit Anikó képére akart formálni. Hanna és Áron összeházasodtak. Barbi gyereket akar, de Joe terméketlen, szal lehet h Hanna se az ő lánya. Alexa meg Gábor összevesztek, majd összejöttek, és Alexa pasizást tanít csajoknak. Lali összejött Nórival, de mivel egy csicska, el is vesztette őt.

2014. szept. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. szept. 8. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Én aug vége óta nem láttam.

Ott vagyok lemaradva, hogy


Zsófi mulatóst énekelt és összejött ezzel a Viktorral.


Joenak nem lehet gyereke, Barbival alig van szex.


Hanna terhes.


Gábor és Alexa szakítanak és Gábor elköltözik koliba.


Marci Karolával kavar.


Ádám átadja a helyet Bécynek.


Mik történtek azóta?

2014. dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 weaf141 válasza:

Hali! tudom jórégi a topik de elkezdtem újranézni a sorozatot és feltünt egy csaj a kolis buliban akivel gábor összefeküdt. Nem tudja véletlen valaki hogyan hívják igazándiból a lányt, nagyon aranyos?


előre is köszi

2018. júl. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!