Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film/sorozatban szerepl...

Tolkien fangirl kérdése:

Melyik film/sorozatban szereplő karakterre hasonlít legjobban a lenti leírás? (Egy hobbitos sztorimhoz kellene -az illető egy törp-tündelány lenne)

Figyelt kérdés
"Fiatal volt. Haja, mely jócskán a térde alatt ért, a feje tetején fekete volt, majd lefelé szépen kivilágosodott, míg a végeknél teljesen vörös nem lett. Hajszálai akár a lószőr. Az apjától (lö Thorintól) örökölte. az arca mindkét szülőjére hasonlított (na jó, ez nem kritérium XD ). Ajkai szépen íveltek, teltek és vörösek, szemei ragyogóan élénkzöldek, szemöldöke vastag volt. Lábai hosszúak, combjai vastagak voltak. Kezei kecsesek és izmosak. Hasa karcsú és kockás."

2014. szept. 8. 18:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Nemár, tuti tudtok valakit! Tényleg arra kényszerülök, hogy olvasóimnak csak az általam dolldivinon kreált lányt tudjam átadni? Az azért elég gáz lesz... muszáj egy hús-vér emberrel bemutatnom nekik! Légy szí'!
2014. nov. 18. 16:40
 2/2 Manoka666 válasza:

Kedves Kérdező!

Jómagam szintén történet író vagyok - csak én a hagyományos toll- és füzet kombót alkalmazom -, ezért azt tudnám javasolni neked, hogy ne feltétlen egy sorozat/film hősét próbáld meg mintaként használni, hanem keress egy olyan "fantasy" képet, ami illik a leírásodra! Talán kicsit könnyebb lesz ezzel, mivel a sorozatokban/filmekben nem sok esetben lelni ilyen karaktert.

(Ami a leírást illeti, ha én a saját szememmel képzelem el, igen bájos teremtésként alkotom meg a fejemben! :) )

2016. aug. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!