Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki győzne? Hulk...

Szerintetek ki győzne? Hulk vagy Wolverine? Valamint kik a kedvenc Marvel és DC karaktereitek?

Figyelt kérdés
Ki(k)nek a képességeit választanátok és milyen küzdelmeket néznétek meg? Én pl. a fent említetten kívül egy Batman VS. Rorschach fight-ot is megnéznék :D A válaszokat előre is köszi...

2014. szept. 9. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvenc karakterem Marvelből Wolverine, Deadpool és a Punisher. DC-ből nincs kedvencem igazán, nekem az annyira nem jön be.

Egy Hulk vs Wolverineben sztem nem biztos,h lenne győztes. X professor azt mondta,hha levágják Wolverine fejét,akkor meghal, de nem emlékszem rá,h ez már megtörtént volna (nemtom, régen olvastam már Wolverine képregényt), szal nem tudhatjuk. Tehát ha Wolverine képes lenne regenrálni magát, akkor Hulk nem tudná megölni, de egy időr kitudná venni a forgalomból. Mert pl. Deadpool mikor megakart halni, akkor felbőszítette Hulkot, aki széttépte őt apró darabokra, de Deadpool felépült belőle, mivel megkapta Wolverine képességét (jó mondjuk p halhatatlan is:D ). Wolverine viszont sztem egyáltalán nem tudna ártani Hulknak.

Az hogy milyen képességet választanék attól függne,h én lennék az egyetlen ember ilyen különleges képességgel vagy másoknak is lenne-e. Ha egyedül lennék,akkor pl. X professor képessége. Ha többen,akkor az nagyon nehéz kérdés :D

Harc, amit megnéznék az egy Deadpool vs Scarlet Spider (ha csak újabban nem született még ilyen).

2014. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a Marvel-rajzfilmet:

[link]


Ott írja is, hogy mely képregény az alapja....


Illetve még ezt a képregényt ajánlom figyelmedbe:

[link]

Ez megvolt, jó kis dombornyomott volt a borítója...

2014. szept. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek :) Majd megnézem a linkeket... Ment a pont!
2014. szept. 10. 16:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Hulk egyértelműen nyer

Van 2 rajzfilm is

Hulk vs Wolverine(2009)

Ultimate Wolverine vs Hulk(2013)


Elsőben is lenyomja de a 2013masban ketté tépi :)

2014. szept. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hulk nyerne, hiába a regenerálódás ha kettétöri, a karmokkal meg egy Hulk méretű ellenfélnél nem sokra megy Farkas. :P


Marvel:

Wolverine, Pókember, Thor, Tony Stark, Amerika Kapitány, Loki, Deadpool


DC:

Flash, a Zöld Lámpások, más képregényt még nem olvastam de tervezem

2014. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kriszt955 ***** válasza:
de buták vagytok istenem xD hulk hol tépné ketté Wolvarinet? az Adamantium ötvözet elpusztíthatatlan fém ami rozsomák csontváz szerkezete igy a fejét sem tudná letépni és ha testrészeket nem képes leválasztani rozsomákrol akkor a regenerácioja miatt mindig felépül ha össze zárnánk öket egy terembe egy idö után hulk kifáradna és farkas simán lefejezi
2015. nov. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magneto egyszer kitépte az adamantiumot Wolverineből, lehet hogy Hulk is képes lenne rá...
2015. nov. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!