Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti milyen történet szálat...

Ti milyen történet szálat tudtok elképzelni a Star Wars VII-nek? És melyik szereplőket látnátok szívesen?

Figyelt kérdés

Szerintem fura lenne ha újból előkerülne ez a jedi-sith ellentét mert akkor mehet a kukába a nagy prófécia(Anakiin egyensúlyt hoz az Erőben). De elvégre mégiscsak ez jelenti a Star Wars filmek alapját. Félreértés ne essék örülök hogy lesz hetedik rész mert bár a Jedi visszatér lezárhatna egy kerek egész történetet de kiváncsiság furdal hogy mi lesz a szereplők és a Galaxis sorsa. Olyan remélem nem lesz mint egyes könyvekben,hogy valami idegen faj a szomszéd galaxisból idejön hódítani vagy Darth Sidious klónjai előkerülnek.

Viszont gondolkoztam mint jelent az hogy "egyensúly van az Erőben" és arra jutottam,hogy jelen kell lennie a sötét és a világos oldalnak is mert ha abszolút nincs sötét oldal a jedik korlátlan hatalomhoz jutnak(plusz vannak még passzív erőhasználók is hogy bonyolultabb legyen a kép). Vagy ti hogy vélekedtek róla ?

A szereplők közül Luke és társai egyértelműen ott lesznek Han Solo és Leia gyerekeivel kiegészülve talán. Yoda,Obi és Anakin szellem formájába 100% hogy jelentkeznek :)

De a tcw karakterei közül is jó lenne viszont látni a félbehagyott történetű szereplőket mint Ahsoka,Ventress és Maul.

Boba Fett is szerepelhetne akár.

Vagy Jar-Jar is :) A Disney aligha hagyná ki szerintem. De ha szerepel akkor remélem komolyodott egy kicsit az utóbbi évtizedekben. Bár jó lenne látni a poénjait de én egy alapvetően komolyabb hangvételű alkotásban reménykedem(ott lesz még C-3PO is erre a célra.) Viszont mesélhetne Luke-nak és Leia-nak az anyjukról hisz ő ismerte míg a gyerekei nem.

Nekem ez az álláspontom. Ti hogy vélekedtek ?



2014. szept. 13. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm valami olyasmit mondott, hogy alapból nem is a jedik a jók, pont fordítva és ez lesz a következő részekben, viszont ezt nem igazán tudom elképzelni.
2014. szept. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Boba Fett meghalt a 6. részben.
2014. szept. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az utolsó Boba elvileg nem halt meg megmenekült lásd EU Lehetne szerintem arról a 7 amikor Luke vissza akarja állítani a jedi rendet és a Lázadók újjá építeni a Köztársaságot amolyan Jedi Academy módon
2014. szept. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ha ezek igazak akkor nekem tetszeni fog a film

2014. szept. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3 Elvileg megmenekült, gyakorlatilag meghalt, olvasd el a Birodalom örököseit, és tagold a hozzászólásaidat mert olvashatatlan.
2014. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3 és #5:

A Disney új rendszere szerint csak a 6 film, a The Clone Wars, és Rebels része a kánonnak, illetve ezután minden új mű része lesz, viszont a régi művek nem részei, így a Birodalom örökösei sem része. Csak annyi a biztos, hogy Boba beleesett a Sarlacc-be, de hogy mi lett vele, azt egyelőre nem tudjuk

2014. szept. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mint ahogy Billy a kölyköt sem láttuk meghalni, csak annyit hogy 100 fegyveressel találta szembe magát. (The Negotiator) az érvelés nem állja meg a helyét.
2014. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2014. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem mindegy mert bízom abban,hogy jó lesz csak legyen benne a kedvencem:Darth Vader...
2014. nov. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!