Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kérhetek tőletek véleményt?

KrisaX kérdése:

Kérhetek tőletek véleményt?

Figyelt kérdés

Császtok! Én KrisaX vagyok, egy youtube videós! 1. iratkozzatok fel és like-oljatok engem, 2. Szerintetek milyen videós vagyok? Miről vidizzek? Legyen az játék vagy vlog! Osszátok meg a videóimat kérlek titeket!

Csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCS4WxK5WedcbKDil2iV-_eQ

Előre is köszi a véleményeket. sub-ot, like-ot és megosztást! :DDD



2014. szept. 13. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Te fordítva akarod a dolgokat.

Először is magadtól találj ki valami eredetit. Ne játékot, ne vlogot, mert millió és egy ilyen van már. Ha nem tudsz kitalálni semmi eredetit, akkor ne akarj sok feliratkozót meg lájkolót. Ezeket nem lehet kérni, ezeket kapod, ha olyan szórakozást nyújtasz. Meg kell dolgozni a sikerért.

2014. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az előttem szólónak teljes mértékben igaza van!
2014. szept. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia KrisaX! Szerintem borzasztó videós vagy :) Egyetlen dologra lennék csak kíváncsi, hogy az intro sablonját honnan loptad, mert hogy nem te raktad össze After Effects-ben, arra mérget vennék :D
2014. szept. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem PowerPoint :)
2014. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem PowerPoint, mondjuk nem is túl bonyolult dolog, ennek ellenére mégis több kreativitás van a logo mögött, mint a teljes csatornában. Mindenesetre már nem releváns a kérdésem, google keresésre ezt a sablont dobja ki legelsőként, mint arra számítani lehetett :D
2014. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!