Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van folytatása, és csak én...

Van folytatása, és csak én nem találom, vagy abbahagyták?

Figyelt kérdés

Kedvenc online sorozatomam most fejeztem be, ami a Tru Calling- 2x06 Karácsonyi kaland....

Van 3. évad is, de ugyan azok, mint amik szerepelnek az első évadban is..


Ennyi volt, nincs több "friss része"?



2014. szept. 14. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
az IMDb 27 része van a sorozatnak és annyi!
2014. szept. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"A sorozatból hivatalosan 26 epizód készült el. Az első évad 20, míg a második 6 epizódból áll. A második szezonra a gyártó csatorna ugyan 13 részes megrendelést adott le, a stáb a hatodik epizód forgatásánál tartott, mikor lerövidítették az évadot, pont hat részre. További epizódokat nem kért a csatorna."
2014. szept. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sajnos Eliza Dushku-val ilyen mostohán bánnak. A Dollhouse sorozata is 2 évaddal véget ért. Eléggé háttérbe szorul filmek/sorozatok terén színésznőként. Egyetlen igazi kedvencem és rossz látni, hogy így elhanyagolják :(
2014. szept. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!