Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trainspottingban mi az a...

A Trainspottingban mi az a trutyi? (többi lent)

Figyelt kérdés

Valamelyik szereplő, nem tudom, talán a Spud viszi ki a lepedőt, ami koszos, a lány anyja ki akarja mosni, erre rámegy a reggeliző családra a trutyi.

Mi volt az a trutyi? Nem kakilt, hányt be, mert olyan vérszerű, amikor az ágyban belenyúl. De akkor mi, a lány akkor vesztette el, és az? Magömlés meg ilyesmi nem lehet, mert mindenképp sötét.

Ma néztem újra, de már többedszerre nézve se értem.


+Miért viszi be a konyhába, miért nem egyből a fürdőbe megy kimosni??? vagy miért nem rakja be a szekrénybe azt cső. Ha meg nem tudja, hol a fürdő, megkeresi. Nem értem. Valaki?



2014. szept. 18. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Spud beszart
2014. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván beszart. A többi kérdésedre a válasz az az, hogy egy ostoba drogos.


Amúgy a film zseniális.

2014. szept. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A fürdőbe viszi, de arra van a fürdő.

Még mondja is , hogy hagyja csak majd én elintézem.

2014. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem láttam a filmet, de úgy tudom, Angliában a mosógépet a konyhában tartják, gondolom ezért vitte oda.
2014. szept. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Bexart, ahogy a fölöttem lévők írják.
2016. nov. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A srác előző este hulla volt, az ágyban nem tudott teljesíteni, ő aludt, a csaj próbálkozott de elment a kanapér aludni.Spud reggel arra kel hogy álmában bef0sott.

Meg is oldaná a helyetet, de arra nem gondolt hogy a csaj fiatalkorú és a szüleivel él, ezért volt meglepetés őket látni, miközben egy lepedő fossal közlekedik.

A többit már tudod.


hullaciki, zseniális jelenet.

2016. nov. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!