Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A W. I. T. C. H. milyen mese?...

A W. I. T. C. H. milyen mese? Miről szól? 13 évesnek ajánlott?

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A W.I.T.C.H. *boszorkányokról* szól, vagyis inkább azoknak nevezném őket. 4 lány, akik talán középiskolába, vagy gimibe járnak. Én 13 évesen néztem, és semmi bajom nem lett tóle, szóval szerintem nyugodtan megnézheti egy 13 éves gyerek :D
2014. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 13 éves gyerek már rég kinőtt belőle.
2014. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kifejezetten nekik készült.
2014. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is kb. olyan idős korban néztem/olvastam. Ahogy az első leírta, "boszorkányokról" szól, akik megpróbálják megvédeni a Földet, különböző világokból jönnek gonoszok akiket le kell győzni. Meg közben sima tinédzserek, egyszóval van benne egy kis romantika, meg ilyenek :)
2014. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

azért kérdeztem, hogy 13 évesnek ajánlott-e, mert láttam, hogy a Hannah Montana és a Varázslók a Waverly helyről -ről azt írta valaki, hogy 13 éven felülieknek. De én már 8 évesen néztem és a mai napig nézem. (többször átfutottam a részeket is)

Szóval ha 13 éveseknek ajánlott és nem 8-nak, akkor megijedtem, hogy valami negatív hatást gyakorol. S nem annyira szeretném, ha ennél is megjárnám, hogy nem tartom be ezeket a szabályokat.


Írta valaki, hogy kinőttem. :) Erre azt mondom, hogy nem igazán érdekel, mert pl az Én kicsi Pónimat is kinőttem, de mégis várom a negyedik évad szinkronját :D

2014. szept. 19. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!