Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki fejtse már meg nekem,...

Valaki fejtse már meg nekem, hogy a Valami Amerika 1,2 és az Üvegtigris miért jó filmek?

Figyelt kérdés
Láttam ugyan mindegyiket. A Valami Amerika konkrétan nézhetetlen. Az Üvegtigris alapgondolata jó lenne ugyan és valóban ez a magyar valóság még az sem baj, hogy művészietlen eszközökkel dolgozik de ettől még az egész úgy ahogy van nézhetetlen. Ha eseménytelen is valami az lehet pozitív de ezen még el sem gondolkodtam, egyszer mosolyodtam el és az is Bodrogi Gyula játékának köszönhető. A Valami Amerika című filmben Schütz Ila ugyan keveset szerepel, de azzal a kevés szerepével olyan színészi kvalitásokat mutat fel, ami a film körülbelül egyetlen értéke. Vitára kiteszem.
2014. szept. 19. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Ezek közül nekem egyedül a Valami Amerika 2 tetszik. Azt már többször is láttam. Szerintem jó film, vicces. Jók benne a táncos, énekes részek. A többi nem tetszett! :/
2014. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én éppen e pillanatban néztem meg, mert sose láttam, és zavart. Hát igazából olyan is-is a véleményem. Rudolf Péter és a bolond srác(ot alkaító színész) játéka nagyon tetszett, főleg az utóbbi, és a Kálloys jeleneten tényleg nevettem (amikor hamburgert kér), de nekem az volt a legviccesebb, utána már nem volt annyira szórakoztató. hasonlóan gondolom: jó az alapgondolat, de nem fogták meg jól. Ambivalens dolgokat érzek: egyrészt érzem, mit akartak mondani, és nem olyan baromság, mint sok magyar film. Másrészt vannak filmek, amiknél azt érzem, hogy egy nagy rendező (és nem a pénzről van szó) fenomenálisat kihozott volna belőle. Az a legszomorúbb, amikor nem lenne rossz, csak lehetne jobb.


23/N

2017. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, természetesen mindez az Üvegtigrisre vonatkozik, mint, gondolom, rájöttél.A Valami amerikát még gyerekként láttam, nem sokra emlékszem, de nem voltam tőle elájulva, azt tudom.
2017. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!