Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok írni magyar feliratos...

Tudnátok írni magyar feliratos romantikus live action-öket?

Figyelt kérdés
2014. szept. 20. 17:21
 1/3 Dó-ri válasza:

Lovely complex-nek van, de az 2 részes.


Mei-chan no shitsuji: Nekem tetszett. Mei egy gazdag ember lánya, ezért el kell menni egy gazdag iskolába, ahol mindenkinek van egy komornyikja,de köztük tilos a szerelem.


Kimi ni todoke: Ennek is van. (1.rész)


Hanazakari no kimitachi e: Kicsit hosszú, de jó. Magas ugrásról van benne szó. Többen írok le csak még azt, hogy a vörös hajú fiú vicces.:)


I hear your voice: Kicsit fura, de élvezhető. Kicsit horroros, de nem ijesztő.


hi school love on: Nem a legjobb, nézhető.


You're beautiful: Egy apácának be kell állni egy bandába, ahol a testvérét helyettesíti.(A banda énekese beleszeret)


Heartstring: Zenés, egyetemistákról szól. Jó volt, de az utolsó 2 rész nem néztem meg, mert előbb összejöttek.


Atashi no danshi: Jó volt csak nem jöttek benne össze, de érdekes volt. Én ajánlom:)


Kimi wa petto: Ebből a filmet nézd meg, ne a sorozatot. A sori uncsi és hosszú.


Koizora: Csak a 4.részig nézd, mert rákos a fiú és meg fog halni. Akkor is normális vége lesz, ha csak a 4.részig nézed meg.


City hunter: Hosszú, nem néztem végig, de összejöttek benne.


Personal taste: A fiúról azt, hiszik meleg és együtt él egy lánnyal. Persze beleszeret és jön a bonyodalom.


Hana yori dango: Van 2 évada. Jó volt.


Playful kiss: Nekem tetszett. Végig kíséri a főszereplők életét. A fiú okos, elutasítja a lány vallomását. A lánynak el kell költöznie és természetesen a fiú családjánál fog lakni az apjával. (összeházasodnak)


Coffee prince: A lány fiúnak néz ki-->félreértés--> munka hely. Tetszett.


Ha v.melyik fura lesz, nyugi szerintem jók.:)

2014. dec. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csak..egy..csaj *-* válasza:

Bocsii,elöttem levő válaszoló !

Heartstring-Kár hogy nem nézted meg az utolsó 2 részt! Volt benne egy nagy csattanó.. de amúgy happy end lett a vége,aminek nagyon örültem,de az a csattanó megkülömböztette picit a tövvi romi dorámától ! . . . .

2015. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!:)
2015. ápr. 5. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!