Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek A feláldozha...

Mi a véleményetek A feláldozhatók trilógiáról?

Figyelt kérdés

Neke az első rész tetszett. Gondoltam, milyen király, hogy egy filmben a kedvenc akció sztárjaim :D, de még + ez a 2 rész nagyon gyenge lett főleg az utolsó. Túl sablonos történet, unalmas párbeszédek, 1k golyót, bombát kilőnek ránk mégse kap el egy sem túl zorallok vagyunk :D. Egyszer nézhetősek ezek a filmek.

Én leginkább Denzel Washingtont és Steven Seagal-t hiányoltam az egészből, bár utólag belegondolva jobb is, hogy nem adták ehez az egészhez :D.

Nektek mi a véleményetek?

Kit, kiket láttatok volna szívesen még a filmben?



2014. szept. 20. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Heló!


Egyre mélyebbre kerütl a színvonal, ahogy érkezte ka részek. Az első még üdítő nosztalgia volt, a harmadik már egy erőltetett, a fiatalokat érthetetlen mód előretolt fail volt. Stallone-nak csupán azért nem sül le a bőr a pofájáról ez után, mert arcizma sem rezdül a sok botoxtól.

2014. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez nem arról szólt és nem is várta senki, hogy izgalmas történet lesz jó poénokkal :D Sztem maga Stallone se akart egy igazi komoly filmet készíteni, csak beleraktak egy csomó ismert akciófilm szereplőt és kész.
2014. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az első szerintem unalmas volt, egyedül a sztárparádé miatt nézhető, viszont a második rész már jobban tetszett, mert ott komolytalanabbra vették a figurát. A harmadikat még nem láttam.
2014. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon mindegyik része, remélem lesz még folytatása is. Nekem a 2. rész külön kedvenc, na de kinek a pap kinek a papné. A harmadik is nagyon jó lett.

Kik láttam volna szívesen még a filmben?

Bruce Willist a harmadik részben, nagyon hiányoltam, ezen kívül még megjelenthetett volna a 3. részben Vin Diesel mint új csapat tag. Seagalt nem láttam volna szívesen.

2014. szept. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Első rész jó kis nosztalgia, egyszer elmegy. A második rész egy hulladék lett, a harmadikat nem láttam, de nem is érdekel.
2014. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Röviden összefoglalva: Szar.


Szánom ezeket a színészeket, hogy ilyen ostoba filmbe pocsékolják a még megmaradt tehetségüket, egy tucatfilmbe amiből még nagyobb hírnevet és még több bevételt várnak. Nagyon sokra vihetnék, komolyabb filmekkel, szórakoztató filmekkel, valamint izgalmas pörgős filmekkel, amelyek nem arra mennek rá hogy ők mekkora sztárok, hanem a cselekmény igaziságára. fontos hogy egy filmnek legyen értelmes és elgondolkodtató mondanivalója.


Az összesnek voltak jó filmjeik, és még lehetnének is, de ez egy nagy vicc. Na meg ahogy elnézem a mozicsillagok életrajzait, hánynom kell. Hol összejönnek egy nővel és kipottyantanak egy két gyereket, majd elválnak, és keresnek mást akivel szintén összejönnek, és ember, ez nekik a normális.


De most elkalandoztam, nem ez a lényeg. Nem is akarom őket bántani, nincs közöm hozzá... csak hát az a helyzet hogy az orrunk elé dörgölik.



A film úgy ahogy van nem jó.

2015. jún. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként hagy tegyem hozzá, pokoli jó színészek, a kedvenceim. És nincs velük semmi baj. Csak ez a film nem jött be.
2015. jún. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a mozicsillagos dolgot csak úgy általánosságban értem a kétes színészekre. (csak hogy ne sértsek meg senkit :) ) Velük tényleg nincs baj.
2015. jún. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"pokoli jó színészek"

Ez azért viccnek is rossz, én imádom őket, de színésznek borzalmasak. Van vagy maximum 2 szerep amit életükben el tudtak játszani, az a 2 is tulajdonképpen önmaguk.

Ez nem színészet, csak szereplés... de mint mondtam én imádom őket, illetve a régi filmjeiket.

2015. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazából ezt a filmet nem lehet úgy értékelni hogy jó vagy rossz, mert ennek a filmnek hangulata van. Én lányként is imádom, a 3. részre a moziba is elmentem, bár kicsit csalódtam mert már kibővültek a szereplők és nem maradt meg az igazi feláldozhatók hangulat. Ebben a sorozatban mindenkinek megvolt a karaktere és így lett sajátos. A kedvencem az elrejtett poénok, néhány szavakból, mondatokból. És hát lányként azért azt is meg kell említenem hogy azért nem rossz a felhozatal sem.
2015. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!