Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki ismeri ezt a filmet? Címét...

Ki ismeri ezt a filmet? Címét esetleg valki tudja?

Figyelt kérdés

A film egy kisfiúról szól akinek meghalt az édesapja az ikertornyok összedőlésekor (09.11).Kb 1-2 éve láttam aZ HBO-n.A film úgy indul hogy egyedül van otthona fiú és az apja többször is felhívja de ő nem veszi fel, csak amikor már lerakta az utolsó hívásnál.. ezután már csak a halálhíréről hallanak..A kisfiú nagyon elkeseredik és hazudik anyjának , hogy az apja nem hívta. Mikor a fiú apja szobájában jár, azthiszem a gardrób-jában talál egy cetlit egy vezetéknévvel. Ezekután felkutatja egész NewYork ban az összes olyan vezetéknevű embert akik különféle történeteket mesélnek neki.. a végén kiderül hogy mindenről tudott az anyja, sőt mielőtt egy adott emberhez elment a fia, járt ott az anyja is és megkérte őket hogy szívesen fogadják.A fiú mellesleg találkozott egy néma öregemberrel az öreganyja házában aki segítette az útján, és később rájött hogy ő az öregapja.


Nagyon szépen megköszönném ha tudnátok segíteni



#film #HBO #9.11
2014. szept. 20. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Rém hangosan és irtó közel


Nagyon szeretem :)

2014. szept. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha a film tetszett, akkor szerintem olvasd el könyvben is. Érdemes. :) Jonathan Safran Foer írta.

2014. szept. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm :)
2014. szept. 21. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!