Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van az, hogy egy jó...

Vörös98 kérdése:

Miért van az, hogy egy jó sorozatban rengeteg lyuk van?

Figyelt kérdés

Most nézem a Teen Wolfot, végeztem a második évaddal, és még régen néztem a harmadik elejét is.

És most kezdtek el jönni a gondolatok, hogy mi miért úgy van?

1. Mikor Peter visszaemlékszik, hogy mi történt akkor éjszaka, hogy hogyan haltak meg a családtagjai, akkor azt mutatják, hogy tűz van, Peter rémülten áll, az egyik oldalon a sikítozó családtagok, a másik oldalon semmi. De basszus, ha vérfarkas, és hihetetlen gyorsasággal regenerálódnak, akkor miért nem kapott fel egy-két tagot, és akkor ő sem esett volna kómába, mert nem esik rá a ház. Oké, tudom, forgatókönyv meg minden, de ez így nekem nagyon "emberi". Pedig a sorozat szinte már halhatatlan lényekről szól.

2. Nem láttam még sem a 3. sem a 4. évadot. Még. Rajta vagyok, hogy ezen ma este változtassak. De azt valahol, valamikor elmondják, hogy mi az az indok, hogy Jackson elmegy? A színész átment egy másik sorozatba, oké. Az is, hogy sok ember előtt hal meg a pályán, oké. De végre minden a sínen lesz, végre vérfarkas lesz, és megkapja Lydiát, ehhez képest már a rész utolsó 10 percében úgy beszélnek Jacksonról, mint aki tényleg meghalt. Hisz az utolsó pár perc lényege, hogy Stiles "társ-csapatkapitány" (?) akar lenni, merthogy az előző elment.

3. Hogy Lydia akkor most mi az isten? És hogy összejön-e Stiles-zal?

köszönöm a válaszokat előre is:)



2014. szept. 21. 16:12
 1/2 anonim válasza:
Az első kérdésedre nem tudom a választ, hiszen nekem ez fel sem tűnt, pedig már a 4. évadnál tartok. Jackson elvileg Londonba megy a szüleivel, így írják ki a sorozatból. Lydia egy banshee, de ez a 3.évadba fog leginkább kiderülni, szóval légy türelmes! :) A 4.évad elején járok és sajnos eddig Stiles nem Lydiával van, hanem egy új szereplővel Maliával, valószínűleg egy darabig nem fognak összejönni.
2014. szept. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

Köszönöm szépen a gyors választ:)

Mondjuk én már háromszor kezdtem el/néztem a sorozatot, szóval ez egy idő után elgondolkodtató.

Annyira sajnálom, hogy Colton elment az Arrow-ba:(

2014. szept. 21. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!