Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Titanic c film végén az a...

A Titanic c film végén az a jelenet mit jelent? Rose meghal?

Figyelt kérdés

3x láttam a Titanic című filmet, mielőtt ma rátaláltam arra hogy sok ember azt mondja, hogy Rose meghal a lelke megnyugvása után egy pihe puha ágyban..

én úgy néztem végig előtte 3x hogy ez soha eszembe nem jutott volna, mindig azt hittem hogy csak alszik.. hiszen ki hal meg mosolyogva ..


És a házasságot az utolsó képkockákban pedig álomnak hittem. A Wikipédia is így írja ahogy én gondoltam.

De a halál is logikus így már... Nem bírnám ki ha megtudnám hogy meghalt,elvesztené az egész történet számomra vetett lényegét:(


És miért álmodja azt hogy összeházasodikk a Jackel?Hisz van férje. + Hol a férj? "még nagyapádnak sem meséltem róla" akkor ő még él vagy sem?



2014. szept. 21. 23:42
 1/6 Amanda03 ***** válasza:
Összegezve azt kérdezed h meghalt-e a nő? Persze azt hiszem 2-3 éve hunyt el. Ami nem csoda hiszen nagyon öreg volt.
2014. szept. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Amanda03 ***** válasza:
Ja és nem a filmben hal meg hanem jóval utána hiszen akkor nem tudta volna elmondani a történetet
2014. szept. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem élőben hanem a filmben, a Rose öreg néniként
2014. szept. 22. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Meghal a végén.
2014. okt. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

James Cameron azt mondta akinek nem egyértelmű, az nézze meg a kivágott jeleneteket és az alternatív befejezést a hullócsillaggal!

Ezek után nekem sem álomjelenet volt, hanem egyértelműen az hogy Rose álmában meghal, miután a lelke megkönnyebbült a gyémánt megszabadulásával, és úgy hal meg ahogy Jack mondta neki. ("Úgy fogsz meghalni mint egy kedves idős hölgy egy puha meleg ágyban!")


Arra a kérdésedre meg hogy hol van Rose férje, még a film elején mondják benne, hogy "akkoriban Rose Dawsonnak hívták, majd férjhez ment ehhez a Calvert nevű pasashoz és elköltöztek Cedar Rapids-be, Calvert azóta halott és ahogy hallom Cedar Rapids is az."


Remélem hasznos volt.

2014. nov. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Rose meghal, az tényleg álom volt, de utána hal meg. múgy nem értem ha az a pasi az óceán szívét kereste, az öreg Rose miért nem adta oda neki. A férje meghalt. Rermélem segített...:) Én 18 - szor néztem meg...:):):)
2017. febr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!