Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány milliárd év múlva lesz...

Hány milliárd év múlva lesz vége a Violettának? (nem mintha nézném)

Figyelt kérdés
mikor lesz vége a violettának. engem már most idegesít a sok violettás cucc, meg reklám (szerintem nem vagyok egyedül)! ideje lenne, hogy vége legyen ennek a sorozatnak! de mikor?

2014. szept. 22. 19:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem szeretitek akkor minek nézitek?
2014. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
NEM NÉZZÜK!!!!
2014. szept. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem nézzük, de erőszakosan a pofánkba nyomják
2014. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi srácok :) 2016 tavaszától már nem kell néznetek Martina "rusnya" képét. :P


Fanok, tartsunk össze!♥

2014. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mindig ősszel kezdik az évadokat. Vagyis 2016 tavaszán lesz vége 3. (utolsó) évadnak. Aztán még jönnek az ismétlések. Tehát még akkor is lesz. Szerencsére. :)
2014. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
3 évad lesz valószinüleg. (Szereintem az utálok ünnep-nappá fogják tenni azt a napot amelyiken befejezik, az imádok pedig gyász napot);-)
2014. nov. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
3.évad van úgyhogy sajnos még sokáig kell bámulni,de legalább 100% hogy csak ennyi van.
2015. márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

az oké hogy ne nézzük meg mindenki saját ízlése de ez meg olyan hogy annak akinek ez sértő talán ne válaszoljon rá.

Én az 1.évadot néztem de meguntam állandóan csak értsetek meg engem meg játsza az áldozatot első pár rész oké volt utána meg csak annyi hogy 3kg smink meg mindig minden róla szól hogy ő neki mi a jó a többiek nem is érdekelték.meg mindig csak ő nyer azért nem tudom miért nézitek én is meguntam mert könyörgöm egyszer válasszon már ha ez nincs meg akkor a másik kell.

2015. ápr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!