Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki ajánlana olyan szerelme...

Valaki ajánlana olyan szerelmes filmet, ami tanít a pasikról? Ami megmutatja, milyenek is a férfiak?

Figyelt kérdés
Ugy értem, ami rávezet, hogy tényleg milyen is a ferfi nem, mint például a "nem kellesz elege" című film :)

2014. szept. 23. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Fú, van egy ilyesmi film, csak nem jut eszembe a címe. Egy csaj összejön a - mint később kiderül - főnöknője pasijával, aztán az elhagyja meg ilyenek. Közben odaköltözik egy kollégájához, és ők szépen lassan egymásba szeretnek. A csaj meg a csalódásai után elkezdi "tanulmányozni" a férfi nemet és valami bikához hasonlítja őket. Ír egy könyvet álnéven, aztán a műsorban leleplezi magát és bevallja, hogy baromság volt, stb. Szóval a végére azért tanít is valamit a film.


Csak most tényleg nem jut eszembe a címe, ha valakinek eszébe jut, írja le a kérdezőnek! Vagy majd visszajövök, ha beugrott. :)

2014. szept. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megköszönömém, de ha egy színész is eszedbe jutt az se lenn rossz :)
2014. szept. 24. 01:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Her

Now is Good

Jeux d'Enfants

Un Amour de Jeunesse

2014. szept. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóhoz: A csábítás elmélete a címe, és Hugh Jackman játszik benne.^^
2014. szept. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A youtubeon is van egy ilyen film az a címe hogy : bunkó vagyok így hódítok
2014. szept. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, pont most akartam visszajönni, hogy leírjam, de már megelőztek. :)

Szóval ez: A csábítás elmélete (Someone like you). És csak nem jutott eszembe Hugh Jackman. :P

2014. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogyan veszitsunk el egy pasit 10 nap alatt - ez inkabb azt mutatja meg hogy lehet oket elkergetni :D
2014. szept. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat, az utolsót mar láttam :)
2014. szept. 29. 19:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Csúf igazság
2014. okt. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Föld lakók nemi élete

Az ellenkező nem

2014. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!