Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Violetta bevezető, felvezetés,...

Kikki6 kérdése:

Violetta bevezető, felvezetés, bemutató, promo, előzetes, vagy már nem tudom mit írjak rá, kellene nekem. (? )

Figyelt kérdés
Videó, link, vagy stb... már mindenhol kerestem, de nem találtam meg... nem ahol csak annyit mond, hogy Violetta vagyok, hanem ahol bemutatja, hogy barátokat talált, és egy helyes fiút.(Tomas)
2014. szept. 25. 00:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan magyarul szerintem nincs a neten.
2014. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 qktqkt ***** válasza:
Főleg így a 2. évad küszöbén, amiben egyébként nem is szerepel a Tomas... :) Maximum Leon vagy Diego...
2014. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ööö..Hát...nem..><

Nem ilyenre gondoltam, de jók a videók, köszönöm.

Egy részt az első évadra gondoltam, másrészt nem ilyesféle írásos bemutatót, hanem csak ilyen 25 másodperces bemutatót. https://www.youtube.com/watch?v=UxoGMEV_kBU

Csakhát ennek a hosszabbított változatát.

2014. szept. 25. 23:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó oké..csak kicsit vagyok hülye..>< megtaláltam...:D köszönöm..:D akit érdekel itt van: https://www.youtube.com/watch?v=o2Tg9jharHI&list=UUZ3LYjis_3..
2014. szept. 25. 23:19
 6/9 violetta 2002 ***** válasza:
örülök,hogy megtaláltad
2014. szept. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Violetta 2002 neked hány violettás cuccod van?

Mik?

2014. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 violetta 2002 ***** válasza:
nekem nincs.nem kell másoknak is megmutatni,hogy mit szeretsz.meg drágák is.neked?
2014. szept. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 violetta 2002 ***** válasza:
2014. szept. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!