Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a film címe?

Mi lehet a film címe?

Figyelt kérdés
A film már azt hiszem 10+ éves lehet, a tévében láttam anno, egy (talán német) romantikus vígjátékról van szó. A lényeg, hogy egy esküvőre készültek, a főszereplő csaj rokonáéra. A lány a szüleivel várta, hogy megérkezzen a pár, de valami fennakadás miatt (tél volt) csak a vőlegény érkezett meg a tervezett időben. A főszereplő lány nem nagyon csípte a vőlegényt, de a végére egymásba szerettek és a pasi őt választotta. Egy pár jelenet dereng ezen kívül: a konyhában valamilyen madarat akartak elkapni, de hogy hogyan és miért, már nem tudom. Akkor volt még egy olyan jelenet, hogy egy szobába bementek ketten (a lány meg a vőlegény), talán valamit kerestek, de aztán zajt hallottak, ezért bebújtak a szekrénybe. Bejött egy idősebb pár, és elkezdtek "akciózni", ők meg bent kuksoltak, vagy valami ilyesmi. :D Talán olyan is volt, hogy a csaj felvette a menyasszony esküvői ruháját, de szétszakadt rajta, de az is lehet, hogy már keverem valamelyik másik filmmel. :)

2014. szept. 26. 17:40
 1/5 anonim válasza:

Ezek közül valamelyik?

[link]

2014. szept. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nekem az Anyám nyakán jut eszembe erről.de nem biztos h ez az.
2014. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

egyik sem, valószínűleg nem valami ismert film :(

A főszereplő lány barna hajú volt, ha ez segít valamit.

2014. szept. 27. 08:38
 4/5 anonim ***** válasza:
hát akkor ehhez hasonló film méf a Nász ajánlat.Bár ez se az biztos de ha még nem láttad nézd meg!
2014. szept. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem az, de láttam már. :)
2014. szept. 27. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!