Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Igaz, hogy mostanában mindenho...

Igaz, hogy mostanában mindenhonnan a Disney Hercegnők folynak, de melyik nem-hercegnő lány szereplő a kedvenced? És nem-herceg fiú?

Figyelt kérdés
Nekem Alice és Csingiling, illetve fiúk közül Peter Pan
2010. jan. 21. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Én szeretem Lilot, Davidet és Nanit a lilo és Stitch-ből, Simbát és Nalát az Oroszlánkirányból, a Szörny Rt.-ből Sullyvan(nem bizt h így írják, az a nagy kék, lilapötyös, de ha láttad, sztem tudod), az Aladdinból, Dzsinit (meg Jázmint és Aladdint, de ők ugyebár herceg és hercegnő:P) meg Susi és Tekergő, és a fiuk (nem jut eszembe a neve) is nagy kedvenc. Oh és persze Thomas a Macskarisztokratákból. De az abszolút imádott mesém, az a Balukapitány kalandjai volt és Rebekát szeretettem a legjobban.:D Meg a kislányát, Mollyt.:D Jujj meg ott van még a Micimackó, abból Nyuszi és Tigris.:D A Tigris színrelép-en nagyon sírtam.:D Meg Mushu a Mulanból.:D hatalmas arc! xD

Fúúúh, hát kb. ennyi, habár tuti kihagytam valamit. Imádom a Disney meséket, azokon nőttem fel, meg persze a Nickelodeonon.:P

Egyébként én inkább az állatos Disney-meséket szerettem, és nem a hercegnőseket.:S

18/L

2010. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hercegnőkről van szó, nem olvastad el figyelmesen. És emberekről van szó.
2010. márc. 14. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Pán Péter. :) pici korom óta ez a kedvenc :D

14,5/L

2010. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Peter Pan egyértelműen a kedvenc de ott van még Ichabod, Jim Hawkins, Ling, Yao, Chien-po Az Alice csodaországbant is imádom de ott inkább a történetet mint a karaktert úgyhogy a nem hercegnő Mulan, Meg, Jane
2016. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!