Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ajánlani nekem jó...

Tudtok ajánlani nekem jó Stephen King filmadaptációkat?

Figyelt kérdés

Amiket eddig én láttam és tetszettek: 1. Dolores Claiborne 2.A remény rabjai 3. Halálsoron 4.Az eminens 5.Tortúra

A Ragyogás nekem személy szerint nem tetszett, az Atlantisz gyermekei még nem volt rossz.

Esetleg még jó filmek Stephen Kingtől?

Elsősorban nem tipikus horror filmekre gondolok,hanem elgondolkodtató darabokra.



2014. szept. 28. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvenceim:

- Végítélet

- Az évszázad vihara

- Álomcsapda

- Holtsáv

- Rózsa

- Langolierek, az idő fogságában

- Menekülő ember

- AZ

- Állj mellém.

2014. szept. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocsánat. Lemaradt az egyik filmnek a másik szava.

-Rózsa vére.

2014. szept. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 HalkHogen ***** válasza:

Amit "kettes" felsorolt, azok közül szerintem csak az Állj mellénk! ér valamit. Dehát ez ízlés kérdése. :)


A felsoroltakon kívül nekem még eléggé bejöttek ezek:


Sorvadj el!

Hasznos holmik

A titkos ablak

Kedvencek temetője 1.

Carrie (ebből kettőt láttam: a 2014-es nem nagyon tetszett, szerintem sokkal jobb a 2002-es Carrie, hiába csak tévéfilmnek csinálták; sokkal jobban eltalálták a szereplőket, a sztorit is érdekesebben bontják ki; az 1976-os változatot nem láttam még)

2014. szept. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 HalkHogen ***** válasza:
Állj mellém! - elnézést
2014. szept. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 09:51

Igen, ízlés kérdése kinek melyik film jön be,

Láttam én is a Sorvadj el, és a Hasznos holmik filmet, de mivel előbb olvastam mint a filmet, hogy láttam, így a könyv után eléggé lehangoló lett a film.

A köd film is messze nem olyan mint a könyv.

Ami meg meg sem közelíti a könyvet az a menekülő ember. De ez jó filmben és könyvben is.

2014. szept. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én olyan mély lélektani drámákat keresek,mint pl. a Dolores Claiborne, a Remény rabjai,vagy Az eminens.Nem tudom, hogy Stephen kingnek vannak-e még ilyen művei,illetve készültek-e ezekhez

ezekhez filmadaptációk.

2014. szept. 28. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!