Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meglehet valahonnan tudni,...

Meglehet valahonnan tudni, hogy mi lesz Sesshoumaruval es Rinnel a sorozat befejezese utan? Inuyasha

Figyelt kérdés
Marmint kivancsi lennek, hogy kidolgoztak e valahol a kettojok kozti kapcsolatot jobban mint ahogy azt a tortenetben bemutattak es, hogy csinaltak e valamit amibol kiderul a kettojuk sorsa :) valaszokat koszonom

2014. okt. 1. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Hát fanfictionokban vannak, de azok csak saját elképzelések.:)De pontosabb kidolgozásról nem tudok, bár kíváncsi lennék én is.:D
2014. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Courcelle válasza:
100%

Sziasztok!


Kiadtak vmikor egy CD-t Inuyasha Drama Asatte néven (csak hang). Fent van a nagy videó megosztó portálon spanyol és angol felirattal. Abban Sesshomaru nagy tépelődések közepette (már Jakentől is tanácsot kér, mit és hogyan kéne mondania) szerelmet vall Rinnek. Pontosabban, az Asatte-ből kiderül, hogy Lánykérésre készül. Maga a jelenet megrajzolva is fent van a neten eredeti hanggal és japán felirattal Sesshomaru's confession néven (angol felirattal: The declaration of Sesshomaru). Bár érdekes, hogy csak ez a jelenet van megrajzolva az Asatte-ből, a többi vajon hol lehet???


Találtam még ilyen japán hang anyagokat ami kvázi a történet folytatás lehet, de még senki nem fordította angolra... így várni kell még, hogy vki a nagy világban neki ugorjon a japán-angol fordításnak...


A videó szövegét lefordítottam, megtaláljátok itt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..


Üdv!

2016. dec. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még szexelnek is, hiszen születik két ikerlányuk.
2023. febr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!