Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » X-men az eljövendő múlt...

Milkshake91 kérdése:

X-men az eljövendő múlt napjai végén Mystik, Strykerként változik át. Akkor Mystik ültette az adamantiumot Logan-be?

Figyelt kérdés

#mutáns #Logan #x-men az eljövendő múlt napjai végén stryker lesz mystik #days of future
2014. okt. 1. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Stryker volt, de amikor Logant visszaküldték a múltba, akkor csak a tudatát küldték vissza a régi testébe, amikor még csontkarmai voltak. Amikor megváltoztatták a jövőt, Logan tudata a megváltoztatott jövőbe tért vissza. Így kiesett neki jó pár év, és nem tudni, hogy később Mystique is beleültette-e az adamantiumot vagy nem, mert azt nem mutatták.
2014. okt. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, akkor ez a vége igazából tök fölösleges kavarás volt az egészben... vagy! Beast mondta, hogy vannak dolgok amiknek be kell következniük. szóval akkor ilyen értelemben adamantiumot ugyan úgy kaphatott, ugyan úgy Strykertől(vagy épp Mystik jelen esetben). és akkor az Eredeti farkas sztori is meg állja a helyét. Csak így akkor megint értelmetlenné válik, hogy Stryker(Mistyk) csinálta Deadpoolt. lehet én mentem csak túl mélyre ebben a dologban... de érdekessé válna így is a szitu, hogy Mistyk be kattan és mutánsokat akar gyilkolni :D ebből akár egy újabb filmet is lehetne készíteni.
2014. okt. 2. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!