Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek Sam Worthing...

Mi a véleményetek Sam Worthingtonról? (színészként, pasiként)

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
most rajonganak érte,mert trendi az Avatar miatt,de hamar lecseng.nem nagy szám
2010. jan. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Smokin' hot!!!

Nekem nagyon bejön. Igazi férfi, nem ilyen nyálas sztárocska.

2010. márc. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nemhiszem hogy igazavan az első válaszolónak mert lehet "trendi" az avatar de szerintem Sam egy jó színész és jóarc mert láttam róla pár interjút youtubon és jófejnek tűnik és nekem bejön az a metalica pólója az egyik interjújában:) és már ő 10 évet színészkedett ausztráliában az avatar előtt szal van tapasztalata és akik általában lesüljednak azok a tinihorrorokban feltűnt cicafiúk és nemtudom hogy

jópasi-e mert énis az vagyok de jószínész az biztos!

2010. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hogy mi a velemenyem? vegre van vki normalis is hollywoodban. interjuk alapjan igazan joarcnak tunik, es mellesleg szerintem kifejezetten jol nez ki, nem az a tipikus szepfiu ,talan pont ezert:) plusz az is tok pozitiv, hogy lesz*rja ezt az egesz felhajtast.
2010. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
illetve: bar nem epp az avatarbol vagy a titanok harcabol derul ki, de jo szinesz is:)
2010. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Engem az Avatarral nyűgözött le.Mert van külön kiadás is és ott mutatják h.hogyan forgattak a szinészekkel. Én jofejnek tartom,örülnék ha egyszer Magyar o.ra jönne :))
2012. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyszerű színész. Először az Avatarban láttam, aztán még jópár filmjét megnéztem. Én is nézem interjúkat, nekem is nagyon szimpatikus, ami meg kifejezetten tetszett benne, hogy amíg mond valamit, a szemébe néz az embernek, akihez beszél. Sajnos van pár olyan színész aki ezt nem teszi meg, pedig szerintem (vagy lehet hogy csak számomra) ez fontos lenne. Mint pasi, baromira bejön, 10/10-et adnék neki.
2013. dec. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!