Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hazug csajok társaságát nézem...

Hazug csajok társaságát nézem és nem tudom eldönteni, h a Jenna igazat mond-e v sem!? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én a (➌) 3. évad 3. részénél tartok, és ebben a részben volt egy olyan h a lányok megmondták Jennának, h tudják h lát és Jenna elmondja a monológját, h "Védekezésből hordja szemüveget,és tesz úgy mintha nem látna, mert vki (őt is) zaklatja... Majd megkéri a lányoktól,h ne mondják el senkinek se"

Nem tom eldönteni, h most ő-e "A" v egyáltalán segít-e "A"-nak :DD



2014. okt. 5. 10:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Most Toby segít Monának, de egyikőjük sem 'A' ??? ??wtf????W o.O
2014. okt. 28. 10:32
 12/14 anonim válasza:
gondolom már tovább nézted de azért elmndom:toby azért van benne az A csapatban hogy spencert védje.benne vannak az A csapatban de nem ők a fő A a vezér.őszintén szólva én lennék a legboldogabb ha Aria lenne A/az A csapat vezetője.egy csomó tumblr oldal van arról h aria A és nagyon örülnék ha ő lenne de szerintem a készítők hiába adnak nyomokat a nézőknek nem akarják h kitalálják ki A SPOILER pl shanara senki nem számított h A lesz SPOILER VÉGE de ariára túl sokan gyanakodnak ezért valószínű nem ő lesz :/
2014. nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 PappZs válasza:
nekem fogalmam sincs, én ezt már nem értem , sorozatbaráton a 3. évadtól feliratos és ott most az van, hogy Em-et megtalálják Alie sírjánál, és most minden akörül forog, csontos nyaklánc, Alie koporsójában lévő fülbevaló, Mona a radley-ben "új "A"...", Spenc anyja Garret ügyvédje... most ott hagytam abba, hogy az utólsó Jennás rész az volt, hogy Aria Jennával gyakorol... Jó helyen járok? Ti milyen oldalon nézitek? :)
2014. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

igyelj lehet csak elmebeteg vagyok, de szerintem Aria

Miért?

Mert A-Aria de ez mindegy. Meg nem fura , hogy az intróban a kamera rá közelít és ezt mondja miközben az úját a szájhoz emeli :SSS! (remélem érthető volt) Na szóval ..... Meg érdekes ő utazott El a Világ másik oldalára .... Vajon miért ? VAGY lehet csak bűntárs, mivel valaki azt mondja( valakiXD újságok ) hogy Ezra az. Na szerintem így van. Amúgy biztos nem Alison mert "A" régebben neki is küldött levelet.. NA már rég nem néztem szerintem ez a dolog lényege. A legjobb barátnő ellenség. Szerintem.

2015. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!