Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek mi a kedvenc filmje,...

Kinek mi a kedvenc filmje, soroztatja?

Figyelt kérdés

Nekem a kedvenc filmem az Eredet és az A Clockwork Orange


A kedvenc sorozatom pedig a Breaking Bad, a The Walking Dead és a Lost...


Nektek? Nemet és kort is írjatok! Köszi! :)



2014. okt. 7. 12:32
1 2
 1/20 anonim válasza:

kedvenc filmem a Női szervek,meg ami most nem jut hirtelen eszembe :P


legkedvesebb sorozatom a Mentalista,de emellett másik 10-et is rendszerességgel nézek :)

2014. okt. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Film nagyon sok van: Ong-Bak filmek, The Raid 1-2, Mestergyilkos, A keresztapa 1-3 stb.

sorozat: The Walking Dead (a hugommal nézzük aki 12 :D)

én 18f vagyok

2014. okt. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Sorozatok közül nekem is favorit a Breaking Bad, azon kívül még a Stargate, az eredeti széria, a South Park a maga 0% politikai korrektségével örök kedvenc, amíg ment a Kertvárosi gettó azt is szerettem, jelenleg a Game of Thrones van terítéken, eddig nagyon tetszik.

Filmek közül Das Boot, Fegyvernepper, Goodfellas, Gran Torino, A Jó, a Rossz és a Csúf, Hét Szamuráj, horrorból csak egyet tartok 8 pontnál többre ez a Fűrész, kizárólag de csakis első része, a kedvenc vígjátékaim mind európaiak, az egyik a Blöff a másik a Torrente, és a végére egy magyar ékkő, A Tanú.

18 éves srác vagyok mellesleg, meglehetősen válogatós vagyok filmnézés terén.

2014. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Kedvenc filmek között ott van (a teljesség igénye nélkül):


Az összes Star Wars epizód

Eredet

Pillangóhatás (szigorúan csak az első része)

Hold (alulértékelt sci-fi-dráma)

Fülke


Kedvenc sorozatok:


Breaking Bad

Továbbá ilyen "egymásnak vadidegen emberek kénytelenek összefogni a túlélésért egy nem várt környezetben" sorozatok:

The Walking Dead

Lost (kivéve az utolsó két évadot)

Csillagkapu Univerzum


26/F

2014. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Film: Tégla, Förtelmes fönökök

Sorozat: szökés, 24, spartacus, kaliforgia


16F

2014. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hogy jön az össze, hogy a világ valóban egyik legjobb filmje az egyik kedvenced, a másik pedig egy egyszerű, kicsit ostoba akció Sci-Fi?
2014. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nos a hozzájuk kapcsolódó élményeknek köszönhetően a kedvenceim! :)


Mondhatnám azt is, hogy a twilight a kedvencem, attól még, hogy közismerten rossz film... Arra akarok kilyukadni, hogy a kérdés nem ez volt: "Szerinted melyik a legjobb film?", hanem hogy "melyik a KEDVENCed?" .


Tehát neked melyik ? :)

2014. okt. 8. 00:26
 8/20 A kérdező kommentje:

De amúgy, ha objektív vagyok akkor más-más kategóriában, de mind 2 ott van a toppon!


(Nézd csak meg az IMDb-t)

2014. okt. 8. 00:27
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk a Mechanikus narancs, és a Száll a kakukk fészkére.


Az IMDB nem jelent semmit. Az átlag filmnéző bődületesen rossz ízlésének, és pontozási kultúrájának köszönhetően olyan silány filmek kerülhettek az első 10-be, mint Sötét lovag, A Gyűrűk Ura: A király visszatér, és még ide lehetne sorolni a Schindler listáját is, ami ha nem is silány, bőven van vele probléma. Ha az első 10-nél tovább megyünk, még megdöbbentőbb helyezésekkel találkozhatunk.

2014. okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kedvenc sorozataim: The Killing, Breaking Bad, True Detective


Kedvenc filmem rengeteg van, ami biztos, hogy nagy részében szerepel Morgan Freeman :)

2014. okt. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!