Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki lesz a Mentalistában Red John?

Joci1212 kérdése:

Ki lesz a Mentalistában Red John?

Figyelt kérdés

Még nem tudtam rájönni...

Valaki esetleg rávezetne? Szeretném előre megtudni nem láttam még az összes rész a sorozatból de nagyon érdekelne.



2014. okt. 7. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem néztem a Mentalistát, de a múltkor belefutottam egy részbe, amiben a főszereplő 6 embert gyűjtött össze egy helyen, akik lehetnek Red John. Akkor nem derült ki, de kíváncsi lettem, megnéztem wikipédián, és egy rendőr Red John.
2014. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké köszönöm :) amúgy az a rész én is láttam...
2014. okt. 18. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:
A seriff az. Nem tudom már a nevét.
2014. okt. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sheriff Thomas McAllister- igazából tökmindegy, hogy ki volt. Amilyen jól felvezették a kutatást utána, olyan csalódás lett (legalábbis nekem) a valós személye. Egyszerűen nem volt nagy durranás. Maga a rész, amelyikben kiderül, jó volt, nekem tetszett, de csak Patrick alakítása miatt.
2014. okt. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!