Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Még régen volt egy gyerek...

Még régen volt egy gyerek rajzfilm sorozat a tv-ben, de már nem tudom a címét! A többi lent!?

Figyelt kérdés
Ez két indián törzsről szólt ahol, mindenkinek volt egy állat szelleme ( és élőben mellettte volt azaz állat) asszem, de ez a része nem miztos. A lényeg, hogy 2 fiú van az egyik törzsből és egyx lány a másikból. Az egyiknek van egy tatuja. És mindig vmiféle bajba-gondba akadnak. Eőre is köszi a válaszokat!

#szellem #tatu #rajzfulm #indián törzsek
2014. okt. 9. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Bem vagyok benne biztos, de volt egy indiános: Yakasi (és a lovát Kismennydörgésnek hívták + volt egy sólyom szellem, aki mindig segített neki) :D Remélem tudtam segíteni:)
2014. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Yakari
2014. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos én másra gondoltam, a Yakari még most is megy a tv-ben, viszont ez már nem és mivel kicsiként nagyon szerettem , zavar hogy nyom nélkül tünt el :/ de azért köszönöm :)
2014. okt. 9. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szerettem ezt a mesét, vagyis talán ugyanarra gondolunk.

Inami jutott az eszembe.

2014. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, ez volt az, köszömöm :)
2014. okt. 14. 18:57
 6/6 anonim válasza:
Hát ez elég off lesz, de én is imádtam azt a mesét. De egyszerűen se letölteni, se online és se TV-ben nem lehet megnézni. Ugyanez van a Moby Dick-kel is, pedig az is milyen jópofa volt már. :/
2014. okt. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!