Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a thrillernek a címe?

Mi ennek a thrillernek a címe?

Figyelt kérdés
Ez egy gyilkosságos film volt.Olyan 1996 körül láthattam,szóval régebbi film.Valami olyasmi volt benne,hogy vki nőket ölt meg brutálisan(talán meg is erőszakolta őket erre már nem emlékszem),aztán olyan jelenetre emlékszem még,hogy volt egy könyvtár és a gyilkos bement oda és könyvekből kivágta a nők intim részeit(mell stb).Azt hiszem egy fiatal ember nyomozott az ügyben,de nem hiszem,hogy rendőr volt.A végén kiderült,hogy a tettes egy fiatal csávó a karján egy nagy kígyó tetkóval és vmi köze volt ahhoz aki nyomozott(lehet testvér vagy vmi rokon,nagyon halványan dereng).És a legvégén mikor elakarták kapni a tetkós csávót akkor az kinyírta saját magát asszem egy késsel.Fontos lenne...Előre is köszi.
2010. jan. 23. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyűjtő
2010. jan. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,talán ez lesz az!:) Bár így hogy megtudtam a címet keresgéltem egy csomót..,néztem trailereket,de pont azok a jelenetek nem voltak benne amire emlékszem:könyvtáros jelenet,tetkós csávó.Minél előbb próbálom megszerezni és megnézni a filmet,hogy valóben ez-e az.Köszi mégegyszer:)
2010. jan. 28. 14:39
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát megnéztem a gyűjtő című filmet és nem ez az a film amit keresek! Hiányzott belőle a könyvtáros jelent és a tetkós csávó, pont az a két biztos dolog amire emlékeztem belőle:) Ha valaki ráismerne légyszi írjon! fontos lenne!Köszi
2012. nov. 18. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!