Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek valóra válhat ez...

Szerintetek valóra válhat ez az álom? Hogyan kezdjek neki? Lehet rossz a kategória, de új vagyok!

Figyelt kérdés

Tizennégy éves vagyok, nem sokára tizenöt. Még persze nyolcadikos vagyok -> ezt csak azért írtam, mert gondoltam fontos.



Szóval, nem tudom, mennyire ismeritek például a La Gata - A macska, Maricruz - Corazón Indomable, Rubi az elbűvölő szörnyeteg, Árva angyal című sorozatokat, azaz Telenovellákat. Van még sok amelyeket imádok ezen kívül, de ezek jutottak most eszembe!

Szeretnék egyszer én is egy ilyen telenovellában szerepelni, méghozzá Mexikóban! Hogy kezdjek neki? Spanyolt azt tanulom. Mindig is ezt akartam, az ember nem ér semmit álmok nélkül!


Lehet, hogy most lenéztek, de ez van! Szerintem van hozzá tehetségem, és kész.


Valahogy Mexikó VÁROS mindig vonzott, nem tudom miért, de mindig vágyódtam oda. Habár még nem jártam ott, úgy érzem, már jártam.


Tanácsok? Hülye, bunkó válaszoktól kíméljetek, ha netán valamelyik idióta ide jönne trollkodni, az meg szarjon sünt. Puszi.



2014. okt. 13. 15:34
 1/2 anonim válasza:
Te nem az a mexikó mániás csaj vagy aki nem akarja elhinni hogy Mexikóváros szar hely és több kérdést kiír magának a többi nagyvárosról pl. Londonról és azzal nyugtatgatod magad,hogy azok a nagyvárosok is szarok..ja és ne add elő, mert az írásodról felismerhető vagy.. 10000x leírták Mexikóvárosrólva tudnivalókat az előző kérdésekben...
2014. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez az első ilyen kérdésem, nem tudom milyen London meg többi más kérdésről beszélsz.
2014. nov. 3. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!