Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani ilyesmi sorozat...

Tudtok mondani ilyesmi sorozatokat?

Figyelt kérdés
Ahhoz képest, hogy iskolaidő van, elégé unalmasan telnek a napjaim.Szeretem a régebben játszódó filmeket (pl. Szulejmán, Reign), szeretem az olyanokat, mikben természetfeletti lények vannak (A kapu, Vámpírnaplók, The Originals, Teen Wolf).De most jelenleg valami olyasmit keresek, amely régebben játszódik, van benne romantika (vagy inkább szerelem, nem kell túl csöpögősnek lennie, mert azt nem annyira bírom már), harc, meg ilyesmik...Kérlek, ne írjatok horror sorozatokat, mert ha egy hónapig nem szeretnék aludni, akkor arra tökéletesen megfelelne, de az unaloműzésre már nem annyira.Ilyesmi sorozatokat írjatok, vagy ha még tudtok olyanokat, amiket ti szerettek.
2014. okt. 13. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán a Trónok Harca. :)
2014. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt épp kb. fél órája kezdtem el nézni! :) Csak így nem sokat ér, hogy nem lesz lehetőségem elolvasni a könyveket... Azért ment a zöld pacsi! :)
2014. okt. 13. 20:22
 3/5 anonim válasza:
Igaz nem felel meg annyira a kritériumoknak, de egy nagyon jó sorozat: Az elveszett ereklyék fosztogatói
2014. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak most láttam a válaszodat...Elolvastam a sorozat tartalmát, jónak tűnik, de egyelőre nem kezdem el nézni, mivel mostanában nincs sok időm...Talán majd decemberben. :) Ment a zöld pacsi!
2014. okt. 30. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Under the dome, Outlander
2014. dec. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!