Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Walking dead 5évead elsö...

Walking dead 5évead elsö részébe ki az a csávo a végén?

Figyelt kérdés
nagyjábol tudom hogy ki az de miért maradt el tölük már nem emlékszek...
2014. okt. 13. 22:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Most már megnéztem a végét megin és beugrott.. ö volt az aki a fiával volt.. utánna találkozott mégegyszer rickel.. de hogy váltak el? arra már nem emlékszek.
2014. okt. 13. 23:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Ő az akinek Rick az első évadban odaadta a walkie-talkie-t. Aztán a 3. évadban találkoztak vele megint, Rock mondta neki, hogy jöjjön ő is a börtönhöz, de nem akart menni.
2014. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik csávó?Ez engem is érdekelne, megnéztem a részt, de mist nem ugrik be az arca. Tudom h kirol van szó, de mikor találkoztak? Hogy hívják? leírnátok a jelenetet ? vagy valamit amiről eszembe juthat ?
2014. okt. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az 1. évad első részében amikor Rick felébred a kórházban és a menedéket adnak neki ez a csávó + a kisfia. (+ a felesége átváltozott és nem volt szive lelőni és mindig figyelte a puskából, és igen odaadja neki a walki-tokit)

Később ismét találkoznak (nem tom melyik évad,rész) , Rickel van még akkor a fia + a szamuráj csaj. Rickre elkezdenek lövöldözni az utszán és egy elbarikádozot házból ez a fekete férfi volt az. A lakása fullon csabdákkal és fegyverekkel + a csávó megbolndult mert elvesztette a fiát. Magával akarja vinni a férfit Rick a börtönbe, de nem ment vele. (+ a falak összevoltak firkálva a lakásában) régen láttam lehet valami eltér, de ennyi a lényeg.

2014. okt. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!