Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Regen lattam egy filmet de...

Boros janos krisztia kérdése:

Regen lattam egy filmet de mar nem emlekszem ra egy csapat egy szigetre utazott es relytejes modon meghaltal mindenfele trukkel oltek meg oket es a gyilkos kosztuk van nem emlekszem a cimere valaki megmondana?

Figyelt kérdés
film

2014. okt. 14. 19:35
 1/4 petitfett ***** válasza:
Tíz kicsi néger (/indián)
2014. okt. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon vicces kuldjetek komoly valszokat
2014. okt. 15. 17:51
 3/4 petitfett ***** válasza:

Egyáltalán nem viccnek szántam.

Agatha Christie regényéből, a Tíz kicsi néger-ből számos filmváltozatot forgattak, szerintem az 1974-es a legjobb:

[link]

2014. okt. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egy gyilkos agya



Harris, az FBI tisztje egy csapat ügynökjelöltet oktat a sorozatgyilkosok pszichológiai személyiségrajzának technikájáról. A profilkészítés meglehetősen elvont tudomány, ezért Harris úgy gondolja, egy kis gyakorlati tréning sokat segítene diákjain. Az ügynöktanoncokkal együtt felkerekedik hát, hogy az FBI egy külvilágtól elzárt szigetén egy szimulált gyilkossági ügy segítségével gyakorolhassák a tanulók a profilalkotás folyamatát. A gyakorlat azonban túl jól sikerül: valaki ugyanis sorra gyilkolja a diákokat. Az életben maradottak számára most valóban élet-halál kérdése, hogy megtanulták-e a leckét. Ki kell deríteniük, hogy melyik társuk a sorozatgyilkos, mielőtt maguk is áldozattá válnának.

2015. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!