Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csillagainkban a hiba, nem...

Csillagainkban a hiba, nem értem, valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés

2 kérdésem is lenne. Az egyik, hogy Anna Franknak van-e köze ahhoz az Annához akiről a könyben olvas Hazel? Ha nincs, akkor miért mentek el abba az emlékházba, van valami összefüggés?

A másik. A film végén Van Houten mikor odaadja a levelet Hazelnek, azt mondja, benne vannak a válaszok minden kérdésére. De azt a levelet Gus írta, akkor ő magyarázott valamit el Hazelnek? És mit? Vagy ez benne a csattanó, csak én nem értem?

Bocsi, ha tök egyértelmű az egész, én meg itt értetlenkedek... Persze nagyonnagyonnagyon szeretem ezt a filmet az egyik kedvencemmé vált!:)



2014. okt. 16. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első kérdésedre a válasz: nem, semmi közük egymáshoz. Azért mennek el, mert az egy helyi látványosság, amit kár lenne kihagyni. :)

A másodikat nem tudom. Szerintem olvasd el a könyvet, hátha ott jobban le van írva. :)

2014. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mivel a könyvben teljesen máshogy van a vége ezért nem csoda, hogy értelmetlen annak, aki nem olvasta el...
2014. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló köszönöm a válaszodat sokat segítettél! Megy a zöld pacsi. :)

Neked pedig, kedves második, csak annyit mondok, olvastam a könyvet is, de még így sem értem, szóval ahelyett, hogy konkrét információ hiányában oltogatsz másokat, inkább menj és keress valami értelmes elfoglaltságot magadnak.

2014. okt. 17. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:
nem oltogatásnak szántam... csak a könyv (akkor mint tudod) máshogy írja le a végét. ott semmi ilyesmi nincs, hogy minden kérdésre a válasz. Egyszerűen csak Hazel tudni akarja, hogy mi áll a levélben és Van Houten bár még mindig köcsög, de elküldeti neki.
2014. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!