Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van az hogy ha megnézek...

Miért van az hogy ha megnézek egy horror filmet körülöttem csend van, minden rezzenetet meghallok?

Figyelt kérdés
Meg nem nagyon merek megmozdulni , olyan fúrcsa érzés.

2014. okt. 16. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert a félelem hatására az ember érzékei hiperszenzitívek, és a adrenalin is az egekben...kb mint valami narkó.


Ezért szeretik sokan az ijeszgetős filmeket, pedig ha belegondolsz, tökre illogikus, hogy valaki direkt azt akarja érezni, hogy most bizony te meg fogol dögleni.

Egyszerűen a civilizált ember szeret szórakozni a teste kémijájával, legyen az extrém sport, horror film, erős pista, alkohol vagy drog, valójában a saját negatív reakciókon élvezkedünk.

2014. okt. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Nem rég jöttem haza a mozibol az Anabelle című filmet néztem meg ,de olyan mint ha sokkot kaptam volna...elég furcsa

2014. okt. 17. 00:00
 3/5 anonim ***** válasza:
ez nálam is van.. kedvencem mikor a hátam mögötti szekrény rezzen jobban megijedek mint a filmen :D
2014. okt. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is az Annabelle-t akarom megnézni. Nagyon durva. Milyen volt?
2014. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A feszültség, izgalom, mind nagyon jól volt adagolva mikor az ember várta volna, hogy történjen valami akkor váratlanul hatott a sok jelenet ,már csak ezért is mert az elmúlt évek egyik legjobb horrorjának tartom. És a Démonok között c. filmmel is így vagyok . Az meg számomra fenomenális volt. Aki szereti a minőségi horrort muszáj megnéznie :)
2014. okt. 17. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!