Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Brian és Michael között lesz...

Brian és Michael között lesz valaha szex vagy szerelem? (Fiúk a klubból)

Figyelt kérdés
Most járok az első évad 16. részénél, és minden résznél azt várom, mikor lesz már köztük egy szenvedélyes csók, aztán ágyjelenet. Michael szerelmes Brianbe, nem? Szerintem Brian is az tudat alatt. Olyan édesek együtt, lesz köztük valaha valami?

2014. okt. 17. 00:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
2014. okt. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
csók lesz, semmi több. :)
2014. okt. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Michael igen, titokban szerelmes Brianba. Legjobb barátja is, és ezen kívül hősnek tekinti, felnéz rá. Nem kiszúrásból, de inkább nem írnám le, hogy mi lesz a kapcsolatukból, így veled szúrnék ki. 5 évad van, végig kell nézni! :-)
2014. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd végig :D 3.évadnál tartok.. Ne keress választ :) csak nézzed.
2014. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ah, oké, csak olyan nehéz! :DD és olyan édesek lennének együtt... Justin az agyamra megy :D
2014. okt. 17. 16:13
 6/16 anonim válasza:
85%
Én is QAF rajongó vagyok most nézem másodjára a sorozatot.Sajnos már a 4ik évadnál járok.Sajnos mert hát...közel a vég.Bár sok minden fog még történni.Másodjára is majdnem ugyanolyan érdekes a sorozat mint elsőre.Jól fejlődnek a karakterek nem egysíkú az egész...szerintem érnek majd még meglepetések de amire vársz...hm.Most akkor megmondjuk vagy ne?Én megmondom édesek együtt de ez Brian részéről inkább testvéri szeretet vagy valami nagyon elvont dolog...vagyis amire vársz nem történik meg.Michael ő az aki mindig ott van aki nincs eldobva mint a többi alkalmi pasi ő más különleges.Más a mások között is. :) Persze lesznek érdekes pillanatok de...nem nem fog beteljesülni amit gondolsz.Sajnálom hogy nem kedveled Justint.Én úgy vagyok vele hogy az elején idegesítő karakter de idővel változik komolyodik érdekesebbé válik.Jobb ha hozzászoksz a gondolathoz hogy az 5ik végéig húzza majd. ;-)
2014. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Persze, nem utálom én őt, de Michael annyival édesebb, jobban szereti Briant (legalábbis eddigi tapasztalataim alapján), ráadásul nekem személy szerint jobban is bejön, mint Justin. Sokkal jobban :D Kár, hogy nem lesz köztük komolyabb, habár sejtettem. Túl szép volna. Na nézem is tovább, és reménykedem benne, hogy legalább Dave doki eltűnik a képből örökre! :D
2014. okt. 17. 23:14
 8/16 anonim válasza:
Pont most kezdtem el en is nezni :D imadom :D de nem tudom eldönteni, hogy Justint szeretem e jobban vagy Michaelt. En most kezdem a 2.evadot :)
2014. okt. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Engem még mindig idegesít Justin :D én is most kezdtem a második évadot. Ha már így egyszerre haladunk vele, nincs kedved kidumálni a részeket? :))
2014. okt. 18. 00:07
 10/16 anonim ***** válasza:
Justin egy tipikus "lezárhatatlan vakarék", bár Michael is az, csak ő mindezt kisgyerekesen, önzetlenül adja elő, Justin meg csak a saját világát nézi. De, ami pozitívum lesz majd Justinban, hogy a végére Brian személyiségéből az ellenkezőjét hozza majd elő, ami által szerintem a végére Justint is meg lehet szeretni. :-)
2014. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!