Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek miről fog szólni...

Szerintetek miről fog szólni az American Horror Story 5. évada?

Figyelt kérdés
Ugye eddig volt az 1. évad : Murder House, amiben szellemek voltak, az Asylum : elmegyógyintézet, Coven : boszorkányok, és a jelenleg menő, nem rég kezdődött 4. évad : Freak show, ami torzszülöttekről szól, azaz cirkusz. Szerintetek az 5.évadnak mi lesz a kategóriája? Én eddig temetőre, és állatkertre gondoltam..

2014. okt. 18. 19:15
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

A temtővel lehet az a gond, hogy ott mi menne? Szellemek már voltak, zombik már voltak. Már csak a vámpírokat lehetne odakötni, viszont mintha azt mondták volna, hogy vámpírok nem lesznek.

Az állatkert tetszik. De azért néha mehetnének más irányba a horrornak. Habár eléggé tetszik, hogy eddig nem volt természetfeletii szál...remélem így is marad a 4. évadban.

2014. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Igen, igen, azóta én is rájöttem, hogy a temető, az valami hasonló lenne mint az előző évadok, pl. szellemek, zombik..

Vámpír téma még elmenne, de csak ha valami tényleg jó horrort csinálnának belőle, nem "fákon mászó csillám pónivámpírok" lennének..

Az állatkert meg a Freakshow-ról jutott eszembe..

Mik lehetnek még? Annyira érdekel, szeretek találgatni.

2014. okt. 18. 21:58
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Az állatkert egynek jó...pl vérfarkasokkal.


Tengeri sztori se volt még, ott is van pár szál, vizihullák, sellők, kalózok.


Óvoda vagy árvaház? a gyerekek mindig ijesztőek, kegyetlenek, és ösztönlények. Bár jó gyerekszínészt találni nem könnyű.


Indiánrezervátum? Rabszolgapiac? Ez mondjuk nagyon szó szerint amerikai horror lenne.

2014. okt. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

A az óvodás nagyon tetszik.

De nagyon hajlok a temetős felé, mivel most újranéztem mindkét részt, hogy megfigyeljem milyen idézetek, mondások vannak, ami kapcsolódhat az 5.évadhoz, és feltűnt egy : "Az élet az élőké"

2014. okt. 19. 10:21
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

*bocsanat az ekezetekert

En tavaly gondolkodtam ezen sokat, es arra jutottam, hogy cirkuszosnak kell lennie, termeszetesen valami ijeszto bohoccal. "Kicsit" meglepodtem mikor megtudtam, hogy tenyleg cirkuszos lesz, meg akkor is, ha en teljesen mashogy kepzeltem el, torzszulottek nelkul.


Az otodik evadra pedig lovesem sincs mit fognak kitalalni. Egyedul annyi otletem van, hogy szerintem a jelenben fog jatszodni, mert eddig szabalyos sorrendben valtakozott a jelen es a mult.

A temeto nem rossz, az allatkert pedig egesz jo alap lehetne. A termeszetfeletti dolgokat szivesen hasznaljak fel a keszitok, ugyhogy lehet hogy lesznek benne vampirok, sellok, verfarkasok vagy varazslok, bar ezek szerintem mar eleg unalmasak.

2014. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben a sellők valami beteg tengerbiológus-sebész összeollózott kreálmányai, és eredetileg embernek indultak, akkor korántsem lerágott csont. Hmmm, human certipede feat. Ariel...nekem bejön.


Úgyis valami nagyon emberi romlottság lesz a téma, még akkor is, ha van benne egy természetfölötti csavar.

2014. okt. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Ez a "sellők valami beteg tengerbiológus-sebész összeollózott kreálmányai, és eredetileg embernek indultak" nagyon bejön. 5 kommenttelő szerintem is a jelenben fog játszódni. Már nagyon kíváncsi vagyok mit hoznak össze, csak a 4.évadnak lenne már vége, de gyakorlatilag már lehet tudni mi lesz, de ki tudja még milyen szálakat hoznak be..
2014. okt. 19. 13:48
 8/38 anonim ***** válasza:
Mire tipplesz, mi lesz a 4. vége?
2014. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Pepper visszatérése miatt. Biztosan, zárt osztályon kötött ki, miután megvádolták a nővére gyerekének megölésével. Hogy került vissza a családjához? Feloszlott a cirkusz?
2014. okt. 19. 20:48
 10/38 anonim ***** válasza:

Jó, de attól még nem biztos hogy Pepper ölte meg. Sőt, az AHSben tipikusan a jók szenvednek, hogy aztán meglegyen a katarzis, a rossz megy a pokolra.

Meg a cirkuszon belül is megölheti nem?


Egyébként meg van olyan infó is, hogy a két Pepper nem lehet azonos, mert az Asylomos a családjánál élt, míg a Freakshowban Pepper és Salty ugyanabban az árvaházban voltak gyerekek.

Hacsak nincs Pepper is szökésben, akkor a két karakter nem azonos.

2014. okt. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!