Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van itt olyan, aki már látta...

Van itt olyan, aki már látta A beavatott című filmet, Shailene Woodley főszereplésével? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 16:17
 1/8 anonim válasza:
57%
Jo tortenet, rossz szereplo valasztas, erdekesen eloadva. Egyszer nezheto
2014. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

SZerintem nem rosz, de nagy díjjakat nem fog kapni.

Sikerült megtartani az érzést, mikor tudod, hogy könyvből lett film, és jól adja át a hangulatot.

Kis segítség.: már lassan 1 hónapja fent van torrenten Hd-ban.

2014. okt. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!
2014. okt. 23. 16:23
 4/8 DanteSparda válasza:
egy régi könyvnek a lopása ami szégyen ráadásul young adult cucc ami miatt megint csak szánalmas és még a magyar cim is el lett baszarintva szóval már háromszorosan is szánalmas de plusz pont járazért mert jó a csaj benne
2014. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
számomra abszolút felejtős kategória
2014. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nézése közben többször olyan érzésem volt, hogy ezt az Éhezők viadalából, amazt amabból a tini hősös filmből vették. Én komolyabbra számítottam. De így is kb. 10/5.5 nekem.
2014. okt. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Olyasmi mint az Éhezők viadala. Nekem tetszett. :)

Viszont Caleb, a "bátyja" lehetett volna más szerepben, mondjuk az egyik barátja, a bátrak között akikkel jóban volt. Mert, mondjuk, kicsit furán néznek szerintem azok, akik látták a Csillagainkban a hibát (jaja, Ansel Elgort, mondhatni Gus a bátyja xddd).

2014. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Niki950 válasza:
Szerintem jó film a szereplők is jók összesítve 10/10
2015. nov. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!